Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa jedzie na wymarzony urlop. Wydało się z kim

Julia Wieniawa już nie może doczekać się wakacji. Celebrytka wybrała nietypowych towarzyszy podróży.
Share
Julia Wieniawa
Julia WieniawaŹródło: ONS.pl
d2fhzfg

Julia Wieniawa jest jedną z najmłodszych kobiet sukcesu w Polsce. Karierę zaczynała jako dziecko, a teraz jako 21-nastolatka ma na koncie miliony.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych celebrytek młodego pokolenia. Aktorka, piosenkarka i twarz wielu kampanii reklamowych.

Nic dziwnego, że tryb życia, jaki prowadzi pozbawia ją energii. Teraz celebrytka będzie mogła odetchnąć z ulgą. Długo planowany urlop w końcu stanie się rzeczywistością.

d2fhzfg

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Jak podaje "Flesz", celebrytka wkrótce uda się do Azji. Co więcej, to nie będzie wycieczka w pojedynkę. I kiedy media wróżyły Julii wyjazd z ukochanym, ona znalazła sobie inne towarzystwo.

Początkowo plotkowało się, że Wieniawa spotyka się z Mikołajem Rozbickim. Później z kolei, że uczucie połączyło ją z Jeremim Sikorskim.

Niespodzianka. Julia Wieniawa dwa miesiące po rozstaniu z Baronem ciągle jest singielką. Z kim więc pojedzie na wakacje?

- Jedzie sama z grupą kobiet, których nie zna. Będzie medytować i ćwiczyć jogę. Chce odpocząć od pracy, a także od internetu - mówi "Fleszowi" osoba z otoczenia gwiazdy.

d2fhzfg

Podziel się opinią

Share
d2fhzfg
d2fhzfg