Trwa ładowanie...
dn56e71

Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie z mężczyzną. Internauci komentują

Ostatnio głośno jest o kryzysie w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z mężczyzną. Od razu posypały się komentarze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plotki o rozpadzie związku nie cichną.
Plotki o rozpadzie związku nie cichną. (East News, Fot: East News)
dn56e71

Byli jedną z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie i pojawiali się na wielu branżowych imprezach. Nigdy nie szczędzili względem siebie czułości, a ich związek rozgrzał media do czerwoności. Dziś mówi się o tym, że to, co ich łączyło jest przeszłością. Żadne z nich nie odnosi się bezpośrednio do tych doniesień, ale trudno uciszyć lawinę plotek i komentarzy.

Gdy Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem z kobietą, internauci wmawiali mu, że "szybko się pocieszył". Blondynka na zdjęciu okazała się jego przyjaciółką, a podejrzenia fanów były całkowicie niesłuszne.

Tym razem Julia opublikowała fotkę z treningu. Obok niej leży mężczyzna. I choć brak tam jakichkolwiek deklarcji i podtekstów, nie trzeba było długo czekać na komentarze. "Zaraz będą pisać, że Julka ma nowego chłopaka. Jestem pewna" - zwraca uwagę internautka. "Robisz na złość Antkowi?" - padają pytania, które pozostawione zostały bez odpowiedzi.

Zdaje się, że to po prostu zwykłe zdjęcie z tanecznego treningu z choreografem. Ale w obecnej sytuacji pojawia się coraz więcej plotek, nad którymi trudno zapanować.

dn56e71

Podziel się opinią

Share

dn56e71

dn56e71