Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Julia Wieniawa planuje wspólne wakacje z Antkiem Królikowskim. Chcą odpocząć od plotek

Julia Wieniawa i Antek Królikowski starają się nie zważać na plotki na swój temat. Para planuje właśnie romantyczny wyjazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa (ONS.pl)
d3nl1ae

Ostatnio internet huczał od plotek na temat problemów w związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Para została przyłapana przez paparazzi podczas sprzeczki w centrum Warszawy, co miało świadczyć o rzekomym kryzysie w ich relacji. Później w prasie ukazały się zdjęcia Wieniawy, spędzającej czas wspólnie z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Część internautów szybko wyciągnęła pochopne wnioski, pisząc w komentarzach, że celebrytka rozstała się z partnerem i uwikłała w nowy romans. Okazuje się, że rzeczywistość nieco mija się z sensacyjnymi doniesieniami. Osoba z bliskiego otoczenia Julii i Antka powiedziała nam, jak naprawdę wygląda ich relacja.

Okazuje się, że para planuje teraz urlop. Oboje są nieco zmęczeni medialną burzą, która się rozpętała.

d3nl1ae

- Między Julką i Antkiem oczywiście wszystko jest dobrze. Planują teraz wspólne wakacje, właśnie próbują znaleźć odpowiedni termin. Oboje potrzebują odpoczynku - donosi nam znajomy aktorki.

Fakt, że paparazzi przyłapali Wieniawę i Rozbickiego na wspólnym spacerze, też nie powinien być dla nikogo szokujący.

   Instagram.com

- Julia i Nikodem znają się świetnie od lat, więc nie ma nic wyjątkowego w tym, że wspólnie spędzali czas. To zresztą wspólny przyjaciel jej i Antka - dodaje nasze źródło.

d3nl1ae

Miejmy nadzieję, że wyczekiwany urlop pozwoli parze aktorów nieco odpocząć.

d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae