WP

Julia Wieniawa podała powód rozstania z Antkiem Królikowskim

To już pewne. Medialne spekulacje na temat rozpadu dwuletniego związku Wieniawy zostały potwierdzone, a Julia Wieniawa podała powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ich związek to już... przeszłość.
Ich związek to już... przeszłość. (East News, Fot: East News)
WP

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Niestety, trwający dwa lata związek legł w gruzach. Aktorska para postanowiła się rozstać.

Do tej pory jedynie spekulowano, bo nikt nie odniósł się oficjalnie do rozstania. Za sprawą wywiadu w magazynie "Viva!" wszystko jest już jasne.

W obszernym wywiadzie zapytano Julię Wieniawę, czy żałuje rozstania z partnerem. - Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie - zaśmiała się Wieniawa. - To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął - wytłumaczyła w "Vivie".

WP

- Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi - tłumaczyła w wywiadzie na łamach "Vivy".

Cóż. Pierwsza poważna miłość Julii Wieniawy to już przeszłość. Z Antkiem nie drą kotów publicznie i są na stopie przyjacielskiej. Aktorka skupia się teraz na pracy, bo przecież dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek i nic nie może zaburzyć pędzącej kariery. Mamy jednak nadzieję, że oprócz udanego życia zawodowego, przyjdzie czas również na stabilizację w uczuciach.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP