Trwa ładowanie...
d118lg3

Julia Wieniawa pokazała się z ciążowym brzuszkiem

Julia Wieniawa dodała na Instagram filmik, na którym prezentuje wydatny ciążowy brzuch. Ale spokojnie, młoda gwiazda jeszcze nie ma w planach macierzyństwa...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa (ONS.pl)
d118lg3

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zajęć. Jest rozchwytywana i angażuje się w wiele projektów zawodowych. Jak każdy musi też od czasu do czasu jakoś odreagować natłok pracy. Julka słusznie stwierdziła, że w takich sytuacjach najlepiej jest się pośmiać i wykazać się dystansem.

W odpowiedzi na pytanie fanki "Jak najszybciej schudnąć?" gwiazda zamieściła żartobliwy "filmik instruktażowy", na którym na początku ma na sobie atrapę brzucha ciążowego, a później po wykonaniu kilku ćwiczeń, nagle się go pozbywa. Julka nagrała to wideo w biegu, między jednym a drugim planem filmowym i chyba nie spodziewała się, że odbije się ono takim echem.

Instagram.com
Instagram.com

Wszyscy zaszokowani fani, którzy przez moment naprawdę uwierzyli, że Wieniawa jest w ciąży, mogą odetchnąć u ulgą. Póki co zabiegana gwiazda nawet nie myśli o macierzyństwie. Jej chłopakowi Baronowi też nie nie spieszy do tego, by zostać ojcem.

d118lg3

Podziel się opinią

Share

d118lg3

d118lg3