WP

Julia Wieniawa potwierdziła plotki o romansie z Baronem

Julia Wieniawa i Baron są teraz na świeczniku. Charyzmatyczni celebryci jeszcze do niedawna śmiali się z plotek o romansie. Do teraz. W końcu aktorka przestała zaprzeczać, że jest między nimi coś więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Baron
Julia Wieniawa i Baron (ONS.pl)
WP

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej pożądanych celebrytek przez media. Kontrakty reklamowe, angaże aktorskie i twórczość muzyczna to nie wszystko. Julia ma też dobrą passę w miłości. 20-latka dobrze wie, jak wykorzystać swoje 5 minut. Ostatnio podziwialiśmy ją na imprezie "Magnum Fashion Show", podczas której była ambasadorką najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Tym samym Wieniawa pochwaliła się kolejnym talentem. Jak wyznała po pokazie, od dziecka marzyła o karierze w świecie modelingu.

Ale zdaje się, że nie tylko to marzenie celebrytki właśnie się ziściło. Po medialnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim, aktorka ulokowała uczucia w innym mężczyźnie. Na jej drodze stanął Aleksander Milwiw-Baron (członek zespołu Afromental) i wszystko wskazuje na to, że zawrócił w głowie pięknej Wieniawie.

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa z gołymi kostkami i futrze wdzięczy się pod TVN-em

WP

Julia przestała udawać, że z Baronem nie łączy jej nic więcej poza pracą.

- To bardzo fajny człowiek. Mamy się ku sobie - wyznała celebrytka w rozmowie z portalem przeambitni.pl.

Celebrytce nie pozostało nic innego. Chociaż podczas "Magnum Fashion Show" para próbowała umknąć niezauważenie, to nic z tego. Zresztą zobaczcie sami. Zakochani trzymali się za ręce.

WP
East News
Podziel się
East News
Podziel się
East News
Podziel się

Wieniawa i Baron nie tylko razem pojawili się na imprezie, ale także wspólnie z niej wyszli. Zdjęcia paparazzi mówią same przez siebie.

WP

Szczerze im kibicujemy, bo czujemy, że już wkrótce będą rozpalać nagłówki prasy kolorowej.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP