Julia Wieniawa powinna być zazdrosna o Marcelinę Zawadzką? Co łączy byłą miss z Antkiem Królikowskim?

28-letni aktor od niedawna związany jest z 19-letnią Julią Wieniawą. Młodziutka aktorka zajęła u boku Królikowskiego miejsce, które jeszcze niedawno należało do Kasi Sawczuk. Syn Pawła Królikowskiego ciągle szuka tej jedynej. Czy przyjaźń Antoniego i Marceliny to dla Julii powód do niepokoju?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa powinna być zazdrosna o Marcelinę Zawadzką? Co łączy byłą miss z Antkiem Królikowskim?
(ONS.pl)

Marcelina Zawadzka i Antoni Królikowski są równolatkami. Poznali się na planie programu "Bake off. Ale ciacho". Gwiazda telewizji gościła w nim z siostrą, aktor z bratem. Pomiędzy przystojniakiem i byłą Miss Polonia zaiskrzyło, chociaż nie w sensie romantycznym, zostali przyjaciółmi. - Świetnie się razem bawiliśmy, mamy podobne poczucie humoru - wyznała Zawadzka.

Jak czytamy w "Na żywo", ona zaprosiła go na imprezę urodzinową, później zaczęły się telefony, spotkania. Podobno Zawadzka i Królikowski zwierzają się sobie i doradzają. Również w sensie zawodowym. Według magazynu krążą plotki o tym, że śliczna Marcelina sprawiła, że rozważono kandydaturę Królikowskiego na stanowisko prowadzącego jedną z drużyn w programie "Kocham Cię, Polsko".

- Marcelina, która w TVP ma już mocną pozycję, szepnęła słówko tu i tam. W pewnym sensie zainspirowała producentów, aby dali Antkowi szansę - powiedziała "Na żywo" osoba pracująca na Woronicza.

Zawadzką i Królikowskiego wiele łączy. Poza tym była miss jest singielką - otwarcie mówi, że trudno jest jej znaleźć partnera. Wieniawa ma się czego obawiać?

Marcelina Zawadzka ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.