Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa pręży się na tle Tatr. Co za figura

Julia Wieniawa od momentu, w którym pierwszy raz pokazała się na wizji, okrzyknięta została najpiękniejszą aktorką młodego pokolenia. Gwiazda z dnia na dzień coraz bardziej udowadnia, że nazywa się ją tak nie bez powodu. Ależ ona ma figurę!

Share
Julia Wieniawa zachwyca. Co za figura!
Julia Wieniawa zachwyca. Co za figura!Źródło: Instagram
d2wo40s

Julia Wieniawa od kilku lat dzielnie utrzymuje tytuł najbardziej rozchwytywanej aktorki młodego pokolenia. Co prawda czuje na plecach oddech konkurencji w postaci chociażby Wiktorii Gąsiewskiej, ale chyba nie ma powodów do obaw. Wieniawa zgarnia rolę za rolą, otwiera kolejne firmy i nowe biznesy, a czego się nie dotknie zamienia w złoto.

Od początku swojej kariery zachwyca również perfekcyjnym wyglądem. Szybko została okrzyknięta najpiękniejszą z młodych aktorek. Czy się temu dziwimy? Aboslutnie nie!

Julia Wieniawa doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności i każdym nowym zdjęciem udowadnia zarówno fanom, jak i sceptykom, że tytuł piękności, jaki jej nadano, to szczera prawda.

Na ostatnim zdjęciu, jakie Julia Wieniawa wrzuciła do sieci, pręży się na tle Tatr. I choć krajobraz za nią jest naprawdę piękny, a góry imponują swoim ogromem, uwagę przykuwa piękny, subtelny uśmiech aktorki i jej idealna wręcz figura.

Julia Wieniawa oprowadza po swoim gniazdku za 2 miliony: "Będę miała siłownię na chacie. ALE SUPER"

Julia Wieniawa postawiła na biały komplet ze swojej firmy, tym samym odsłaniając brzuch i udowadniając, że ma figurę - marzenie.

d2wo40s

Zupełnie nie dziwi nas, że jest pod tym względem inspiracją dla ogromnej rzeszy swoich fanek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2wo40s

Podziel się opinią

Share
d2wo40s
d2wo40s