Trwa ładowanie...
d2ytly6

Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Sieć obiegło zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Związek Julii Wieniawy z o 15 lat starszym Aleksandrem Milwiwem-Baronem od początku wzbudzał kontrowersje. Nikt nie dawał im szans.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa zerwała z Baronem
Julia Wieniawa zerwała z Baronem (ons.pl)
d2ytly6

Media obiegła informacja, że Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron rozstali się. Zakochani tworzyli udany związek przez 7 miesięcy. Chętnie obnosili się ze swoim uczuciem na ściankach, w mediach społecznościowych i podczas wielkich imprez. Przypomnijmy, że muzyk towarzyszył aktorce m.in.na festiwalu w Sopocie. Wówczas chętnie udzielali wspólnych wywiadów.

ZOBACZ: Baron: "Wakacje mam bardzo pracowite. Julia też jest zajęta"

Portal pudelek.pl poinformował, że Julia Wieniawa zamierza skupić się teraz na karierze zawodowej. Dodatkowo zamieszanie wokół aktorki podsyca fakt, że dwa dni przed tym sieć obiegło pewne zdjęcie z imprezy. Nikodem Rozbicki opublikował na Instagramie fotkę, na której widać jak Julia Wieniawa przytula się do tajemniczego chłopaka, a on jest wpatrzony w nią jak w obrazek.

d2ytly6

Zdjęcie szybko zniknęło z relacji Rozbickiego. Okazało się, że chłopakiem, z którym imprezowała Wieniewa był aktor młodego pokolenia Michał Trzeciakowski. Sam zainteresowany postanowił odnieść się do medialnych spekulacji.

Przeczytaj: Baron najbardziej kochliwym mężczyzną polskiego showbiznesu. Zaraz po Michale Wiśniewskim

- Dla wszystkich, którzy mają wątpliwości. To tu jest moja dziewczyna. Czemu głupi ludzie robią takie durne afery? Błagam - napisał pod zdjęciem ze swoją ukochaną.

Najwyraźniej to nie młody artysta był powodem, dla którego Julia Wieniawa porzuciła Barona. Jedno jest pewne - gwiazda długo nie będzie sama.

  Instagram.com
(Instagram.com)
d2ytly6

Podziel się opinią

Share
d2ytly6
d2ytly6