Trwa ładowanie...
d3ats96

Julia Wieniawa seksownie pląsa. Z tej strony jej nie znacie

"Moje pierwsze zajęcia" - pisze aktorka, a wygląda jakby wręcz urodziła się na parkiecie. Julia Wieniawa pochwaliła się filmikiem z tanecznego treningu. Robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka opublikowała filmik.
Aktorka opublikowała filmik. (ons.pl, Fot: ons.pl)
d3ats96

Jeżeli trzeba byłoby wskazać najpopularniejszą polską aktorką młodego pokolenia, wszyscy z pewnością wskazaliby właśnie Julię Wieniawę. Jej kariera ostatnimi czasy nabrała takiego rozpędu, że zagrała nawet na dużym ekranie. Ma olbrzymią rzeszę fanów na Instagramie i wciąż też pojawia się w serialu "Rodzinka.pl".

Utalentowana aktorka potrafi również... tańczyć. I to jak! Po perturbacjach w związku z Antkiem Królikowskim odrywa się od problemów i ćwiczy na sali treningowej. Tym razem wybrała zajęcia z "High Heels". Jest to taniec na wysokich obcasach. Niezwykle sensualny i kobiecy. Każda uczestniczka lub uczestnik zajęć wyzwala z siebie mnóstwo seksapilu w rytm muzyki. I Wieniawa radzi sobie... doskonale. Choć - jak sama pisze - są to jej pierwsze zajęcia.

"Jeszcze wiele przede mną, ale złapałam zajawkę. To jednak niełatwa rzecz tańczyć w obcasach. Ale uwielbiam nowe wyzwania" - pisze pod filmikiem i podkreśla, że kocha swoją różnorodność w życiu.

d3ats96

Nie mogło zabraknąć niezliczonych komplementów. "Poczuła kocie ruchy", "Najlepsza końcówka", "Sztos", "Jesteś genialna" - czytamy w komentarzach.

Choć wszyscy plotkują o rozpadzie związku z Antkiem Królikowskim, zdaje się, że radzi sobie doskonale w tych chwilach.

d3ats96

Podziel się opinią

Share

d3ats96

d3ats96