Trwa ładowanie...
d1n7zo6

Julia Wieniawa to milionerka. Dzięki niej wzbogacił się też Baron

Julia Wieniawa jest najbardziej pożądaną gwiazdą młodego pokolenia. Jej popularność dobrze wpływa również na zarobki Barona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Baron
Julia Wieniawa i Baron (East News)
d1n7zo6

Julia Wieniawa zadebiutowała w mediach siedem lat temu w serialu TVP "Rodzinka.pl". Od kilku lat aktorka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Julia zyskiwała nie tylko zainteresowanie mediów, ale również reklamodawców. To ona jest obecnie jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w kraju.

Jej konto na Instagramie śledzi obecnie 1,2 mln osób, co według specjalistów z branży przekłada się na kolosane zarobki. Jak podaje magazyn "Flesz" jej miesięczne dochody siegają od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych.

- Julia wyprzedziła w rankingu topowe blogerki modowe. Ma więcej obserwujących niż Jessica Mercedes, a porównywalnie z Maffashion. Nie wchodzi w każdą współpracę. Z rozmsyłem dobiera marki i produkty, które pokazuje i inkasuje za nie konkretne kwoty - czytamy.

d1n7zo6

ZOBACZ: Objęci Julia Wieniawa i Baron spacerują nad Wisłą

Okazuje się, że Julia Wieniawa za jeden post na Instagramie może otrzymać między 20-30 tys. zł. Jeśli to długofalowa współpraca, to na jej konto może trafić nawet 300 tys. zł z jednej kampanii. Jak na razie najbardziej lukratywny kontrakt Wieniawy, to ten z marką obuwniczą, za który miała otrzymać 2 mln zł. Poza tym aktorka reklamuje też kilka dużych marek kosmetycznych.

- Julia jest jedną z najbardziej pożądanych gwiazd na każdej imprezie. Za takie wyjście organizatorzy płacą jej 30-50 tys. zł. Jeśli pojawia się z partnerem, stawka jest wyższa, ale każde z nich negocuje swoją osobno.

d1n7zo6

Jak widać, Baron również zyskuje na znajomości z aktorką. Jeszcze niedawno profil muzyka na Instagramie śledziło ok. 180 tys. osób. Od kwietnia, kiedy oficjalnie zaczął pokazywać się z młodszą o 15 lat Wieniawą, przybyło mu blisko 30 tys. obserwujących.

Przeczytaj: Julia Wieniawa i Jessica Mercedes razem na Paradzie Równości. Zaszalały ze stylizacjami

Członek zespołu Afromental przez swój medialny związek coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie.

- Do tej pory inkasował za odcinek "The Voice" ok. 7-8 tys. zł. Teraz ok. 10-15 tys. zł zarabia za samo jedno wyjście - dodaje informator "Flesza".

d1n7zo6

Należy również doliczyć zarobki z koncertów, których w sezonie wakacyjnym jest najwięcej.

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani przestali się już ukrywać ze swoją miłością. Czy dzięki swojej relacji zarobią jeszcze więcej?

d1n7zo6

Podziel się opinią

Share

d1n7zo6

d1n7zo6