Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa w imprezowym nastroju: "Wyszłoby się potańczyć"

Choć kalendarz Julii Wieniawy wypełniony jest po brzegi, wciąż znajduje ona czas, by powspominać "stare dzieje". Zobaczcie, jak wtedy wyglądała!

Share
Julia Wieniawa w imprezowym nastroju.
Julia Wieniawa w imprezowym nastroju.Źródło: Instagram
dwwximj

Julia Wieniawa od kilku lat dzielnie utrzymuje tytuł najbardziej rozchwytywanej aktorki młodego pokolenia. Co prawda, czuje na plecach oddech konkurencji w postaci chociażby Wiktorii Gąsiewskiej, ale chyba nie ma powodów do obaw. Wieniawa zgarnia rolę za rolą, otwiera kolejne firmy i nowe biznesy, a czego się nie dotknie, zamienia w złoto.

Od początku swojej kariery zachwyca również perfekcyjnym wyglądem. Szybko została okrzyknięta najpiękniejszą z młodych aktorek. Czy się temu dziwimy? Absolutnie nie!

I choć dni aktorki są wypełnione, stara się ona zachować zdrowy balans między pracą, a odpoczynkiem. W ramach tego drugiego zdarza się jej wspominać czasy sprzed pandemii.

"Ah... Wyszłoby się potańczyć!" - napisała przygotowana do wyjścia Julia Wieniawa. Wciąż jeszcze musi niestety poczekać, nim będzie możliwość imprezowania, a fotka to jedynie wspomnienie minionych dni.

Zaczynały karierę, kiedy były dziećmi. Teraz same mają już dzieci

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dwwximj

Podziel się opinią

Share
dwwximj
dwwximj