Trwa ładowanie...
d3xdq9o

Julia Wieniawa z głębokim dekoltem. Trudno oderwać wzork

Niepozorna aktorka "rodzinki.pl" urosła do rangi jednej z najbardziej rozchwytywanych gwiazd na naszym rodzimym podwórku show-biznesowym. Julia Wieniawa co chwilę chwali się nowymi projektami, a jej ostatnie zdjęcie rozgrzało internet do czerwoności. Spójrzcie tylko na dekolt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wieniawa wie, jak zwrócić uwagę.
Wieniawa wie, jak zwrócić uwagę. (East News)
d3xdq9o

To dla pięknej i młodej gwiazdy niewątpliwie bardzo owocny czas. Marki biją się o zaangażowanie Wieniawy w kampanie reklamowe, a ta z przyjemnością realizuje nowe propozycje. I choć Julia ma dopiero 19 lat, to doskonale bryluje na ściankach wśród starszych kolegów z branży. Potrafi też zwrócić na siebie uwagę, chociażby strojem. Często bardzo odważnym.

"Dzisiaj jestem na planie kampanii społecznej dla kobiet! Więcej już wkrótce" – napisała tajemniczo pod opublikowanym zdjęciem.

"Super wyglądasz", "Boże, ale pięknie", "Wyglądasz przecudnie i pięknie i bardzo seksownie" – pisali fani, którzy z przyjemnością obejrzą efekty pracy nad wspomnianą kampanią. Trudno też przejść obojętnie obok tak głęboko wyciętego dekoltu w stylizacji, którą miała na sobie Wieniawa.

d3xdq9o

Tymczasem pod zdjęciem pojawiło się też sporo opinii, że Julia Wieniawa w tej odsłonie wygląda nieco starzej. Być może taki był też zamiar stylistów. Kto wie. Mimo różnicy zdań w komentarzach, trzeba jednak zaznaczyć, że aktorka wygląda świetnie!

Jak wam się podoba?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3xdq9o

Podziel się opinią

Share
d3xdq9o
d3xdq9o