Trwa ładowanie...
d2z9k3i

Julia Wieniawa zarabia więcej niż Królikowski. Aktorka jest królową reklam

Jest najlepiej rokującą aktorką młodego pokolenia. Reklamodawcy ustawiają się do niej w kolejce. Wieniawa tylko w ciągu wakacji zarobiła prawie milion złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski
Julia Wieniawa i Antoni Królikowski (Instagram.com)
d2z9k3i

Julia Wieniawa pomimo swojego młodego wieku jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. 19-latka ma na swoim koncie role w serialach, w filmie, nagrała teledysk i pojawiła się też w kilku reklamach. Choć wcześniej postrzegano ją jako dziewczynę znanego chłopaka, dzisiaj to ona wiedzie prym.

Na początku kariery Wieniawy zarzucano jej, że chce się wylansować na nazwisku 10 lat starszego Antka Królikowskiego. Czas szybko zweryfikował te doniesienia, a Julia pokazała, że jest naprawdę zdolna i ma głowę do biznesu. Wcześniej widzowie mogli kojarzyć aktorkę z serialu "Rodzinka.pl", w którym wcielała się w rolę dziewczyny Adama Zdrójkowskiego.

Później okazało się, że młoda gwiazda ma do zaoferowania znacznie więcej. Obecnie to ona zarabia krocie. Firmy chętnie zatrudniają ją jako ambasadorkę swoich produktów, ponieważ Julia ma duże zasięgi w mediach społecznościowych, a dla wielu dziewczyn stanowi inspirację.

d2z9k3i

- Firmy ubiegają się o współpracę z nią. Wiedzą, że stawka za kontrakt nie należy do najniższych, ale liczą na to, że szybko zwrócą im się zainwestowane pieniądze - zdradza nam osoba współpracująca z Julią.

Jak udało nam się dowiedzieć, negocjacje z Wieniawą zaczynają się od 500 tys. zł. Właśnie tyle 19-latka miała otrzymać za kontrakt z firmą obuwniczą, za reklamowanie produktów do włosów i lakierów do paznokci. Poza tym marki płacą też Julce za przyjście na event.

- Stawki zaczynają się od 7 tys. zł, ale zdarzyło się też, że Julia wynegocjowała 15 tys. zł. Kwoty robią wrażenie - dodaje nasze źródło.

d2z9k3i

Do tego wszystkiego dochodzą zarobki z filmów i serialu, które również nie są najniższe. Wieniawa dzięki rolom w produkcjach zgarnia kilkaset tysięcy złotych rocznie. Podobno tegoroczne lato aktorka zamknęła kwotą 800 tys. zł.

Antek Królikowski niestety nie ma tyle szczęścia. Pomimo, że gra w kilku serialach, to jego zarobki są znacznie niższe. Głównie przez to, że aktor nie podpisuje żadnych kontraktów reklamowych, a skupia się jedynie na aktorstwie. Jeden z tabloidów wyliczył, że aktor zarabia rocznie nawet 8 razy mniej niż jego ukochana.

Śledzicie karierę tych dwojga?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2z9k3i

Podziel się opinią

Share
d2z9k3i
d2z9k3i