Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich i pokazała, jak tańczy. "Czy jest coś, czego nie potrafisz?"

Młoda aktorka ostatnio na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym tańczy wraz z profesjonalnym tancerzem. Wieniawa, oceniając najprościej, rusza się... doskonale.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich i pokazała, jak tańczy. "Czy jest coś, czego nie potrafisz?"Źródło: Instagram.com
d2u4cvw
d2u4cvw

Julia głównie kojarzona jest z roli Pauli w serialu "rodzinka.pl". Tam zasadniczo zaczęła się jej kariera, która ostatnio znacząco przyśpieszyła. Prócz ról w serialach, ma na swoim koncie angaże w filmach "Kobiety mafii" czy "Kobieta sukcesu".

Z dziecięcej gwiazdy na oczach widzów wyrosła na dojrzałą, wartościową i piękną kobietę. I o ile kolejny post na Instagramie nie był zaskoczeniem, o tyle umiejętności młodej aktorki okazały się zdumiewające.

Na parkiecie jednej ze szkół tanecznych Julia z pełną klasą tańczy układ, który zachwyca od samego początku. Pewna siebie, kobieca i absolutnie profesjonalna porusza się w rytm muzyki, która nadaje jeszcze większego klimatu. I choć internauci dopatrują się niedociągnięć technicznych, wyraz artystyczny tego pokazu jest na możliwie najwyższym poziomie.

d2u4cvw

Pod filmikiem próżno szukać hejtu. Internauci zalali Wieniawę komplementami. - "Cudownie", "Gwiazda", "Jestem pod wrażeniem", "Mega talent. Czy jest coś, czego nie potrafisz?" - czytamy w komentarzach.

Co niektórzy znaleźli odpowiedź na to, dlaczego aktorka nie pojawiła się w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", tłumacząc, że jest po prostu za dobra. Inni mimo wszystko mają nadzieję, że pojawi się w kolejnej edycji. Może pójdzie jej lepiej niż Wiktorii Gąsiewskiej, z którą wspólnie gra w "rodzince.pl"?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2u4cvw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u4cvw