Trwa ładowanie...
d2rvt0q

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich i pokazała, jak tańczy. "Czy jest coś, czego nie potrafisz?"

Młoda aktorka ostatnio na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym tańczy wraz z profesjonalnym tancerzem. Wieniawa, oceniając najprościej, rusza się... doskonale.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taneczne wideo aktorki zachwyciło internautów
Taneczne wideo aktorki zachwyciło internautów (Instagram.com)
d2rvt0q

Julia głównie kojarzona jest z roli Pauli w serialu "rodzinka.pl". Tam zasadniczo zaczęła się jej kariera, która ostatnio znacząco przyśpieszyła. Prócz ról w serialach, ma na swoim koncie angaże w filmach "Kobiety mafii" czy "Kobieta sukcesu".

Z dziecięcej gwiazdy na oczach widzów wyrosła na dojrzałą, wartościową i piękną kobietę. I o ile kolejny post na Instagramie nie był zaskoczeniem, o tyle umiejętności młodej aktorki okazały się zdumiewające.

Na parkiecie jednej ze szkół tanecznych Julia z pełną klasą tańczy układ, który zachwyca od samego początku. Pewna siebie, kobieca i absolutnie profesjonalna porusza się w rytm muzyki, która nadaje jeszcze większego klimatu. I choć internauci dopatrują się niedociągnięć technicznych, wyraz artystyczny tego pokazu jest na możliwie najwyższym poziomie.

d2rvt0q

Pod filmikiem próżno szukać hejtu. Internauci zalali Wieniawę komplementami. - "Cudownie", "Gwiazda", "Jestem pod wrażeniem", "Mega talent. Czy jest coś, czego nie potrafisz?" - czytamy w komentarzach.

Co niektórzy znaleźli odpowiedź na to, dlaczego aktorka nie pojawiła się w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", tłumacząc, że jest po prostu za dobra. Inni mimo wszystko mają nadzieję, że pojawi się w kolejnej edycji. Może pójdzie jej lepiej niż Wiktorii Gąsiewskiej, z którą wspólnie gra w "rodzince.pl"?

Też podoba wam się nowy filmik?

d2rvt0q

Podziel się opinią

Share

d2rvt0q

d2rvt0q