Trwa ładowanie...
d1x4jmu

Julia Wieniawa znowu zaskakuje. Aktorka postawiła zmienić wizerunek

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda znana z eksperymentowania ze swoim wizerunkiem postanowiła tym razem zmienić fryzurę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa znowu zaskakuje. Aktorka postawiła zmienić swój wizerunek
Julia Wieniawa znowu zaskakuje. Aktorka postawiła zmienić swój wizerunek (ONS.pl)
d1x4jmu

Julia Wieniawa poddała się kolejnej metamorfozie. Dotychczas nie zapowiadała, że planuje jakiekolwiek zmiany w swoim wizerunku. Gwiazda, ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych, pojawiła się na planie filmowym w grzywce.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa: "Ludzie myślą, że wszystko przychodzi mi łatwo"

Ostatnimi czasy Wieniawa nie może narzekać na nudę. Aktorka zdecydowała się na zakup nowego mieszkania, a także musiała pożegnać się z serialem "Rodzinka.pl". Dodatkowo już 13 marca odbędzie się premiera horroru z jej udziałem zatytułowanego "W lesie nie zaśnie nikt". Jednak najwięcej czasu poświęca teraz na treningi do nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami".

d1x4jmu

Zagłosuj na najlepszy polski film!

W życiu Wieniawa pojawiły się kolejne zmiany. Celebrytka zagra w nowej produkcji filmowej, której tytułu jeszcze nie ujawniła. Bardzo możliwe, że z tego powodu postawiła na zmianę wizerunku. Dotychczas pomagały jej w tym peruki i charakteryzacja.

Wieniawa udostępniła relację za pośrednictwem Instagrama, na której możemy zobaczyć ją w zupełnie innej odsłonie. Jak wam się podoba?

Julia Wieniawa znowu zaskakuje. Postawiła na zmianę wizerunku Instagram.com/ @juliawieniawa
Podziel się

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d1x4jmu

Podziel się opinią

Share

d1x4jmu

d1x4jmu