Trwa ładowanie...
Megafon.pl
04-04-2012 01:01

Juliette Binoche chciała rzucić aktorstwo

Juliette Binoche chciała rzucić aktorstwo
d493v98
d493v98

Juliette Binoche, którą niedawno mogliśmy oglądać w dramacie Sponsoring Małgorzaty Szumowskiej, przyznaje, iż dwukrotnie bardzo poważnie rozważała zakończenie kariery aktorskiej.

Dwukrotnie przeszłam przez fazę zniechęcenia - powiedziała francuska aktorka. - Po raz pierwszy stało się to zaraz po zakończeniu pracy nad filmem Kochankowie na moście. Zdjęcia były tak trudne, że miałam dość kina, dość wszystkiego. Podobnie czułam się w 2005 roku, chwilę przed rozpoczęciem realizacji dramatu Ukryte. Miałam wrażenie, że zawodowo utknęłam w martwym punkcie. Tylko opieka nad dziećmi miała wtedy dla mnie znaczenie.

Gwiazda ma w swoim dorobku kilkadziesiąt kreacji ekranowych, w tym w takich produkcjach, jak trylogia Trzy kolory Krzysztofa Kieślowskiego, Angielski pacjent, Czekolada, Huzar czy Zapiski z Toskanii.

Aktorka występuje również w teatrze.

(Megafon/PSz)

d493v98
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d493v98