Trwa ładowanie...

Julii Wieniawie kończy się intratny kontrakt reklamowy. "Możemy mówić o przesycie"

Julia Wieniawa w ostatnim czasie miała na swoim koncie kilka intratnych kontraktów reklamowych. Teraz jeden z nich się kończy i nie zostanie przedłużony. Wyjaśnienie może być proste.

Share
Julii Wieniawie kończy się intratny kontrakt reklamowy. "Możemy mówić o przesycie"Źródło: ONS.pl
d3y4dqr

Julia Wieniawa w ciągu kilku ostatnich lat zdążyła zrobić imponującą karierę. Największą sławę przyniósł jej serial „rodzinka.pl”, ale równolegle do aktorskiej rozwija karierę muzyczną. W miarę , jak rosła jej popularność, tym bardziej łakomym kąskiem stawała się dla reklamodawców.

Profity napływały nie tylko z działalności w sieci, choć dzięki zasięgom jej postów, materiały reklamodawców docierały do szerokiego grona odbiorców. Młoda aktorka występuje też w kampaniach i spotach reklamowych, co przynosi konkretne korzyści. Ostatnio jednak wypłynęła informacja, że kończy się jej jeden z bardziej intratnych kontraktów.

- W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą – powiedział Pudelkowi przedstawiciel PR firmy.

Zobacz wideo: Wieniawa o swojej marce kosmetycznej: "Skoro Kylie Jenner może, to czemu ja nie mogę!"

Choć wyjaśnienie firmy nie powinno dziwić, w sieci wciąż powracają doniesienia, że reklamodawcy myślą o współpracy z gwiazdką mniej chętnie niż na początku. Wyjaśnienie jest proste.

d3y4dqr

- Mechanizm jest taki, że firmy, podejmując decyzję o propozycji dla gwiazdy, prowadzą wcześniej badania na temat jej rozpoznawalności, a także stopnia sympatii, jaką się cieszy. Rozpoznawalność to jedno, ale chodzi też o odbiór, bo można być rozpoznawalnym w sensie pozytywnym i negatywnym, a firmom zależy na jak najlepszym, pozytywnym wizerunku – wyjaśnił na łamach „Super Expressu” medioznawca Wojciech Szalkiewicz.

Ekspert zaznaczył, że w przypadku podpisywania kontraktów reklamowych liczy się także obciążenie gwiazdy innymi zobowiązaniami. A nie da się ukryć, że Wieniawa należy do grona najbardziej zajętych młodych gwiazd. Ponadto raz po raz w mediach dyskutuje się o tym, że aktorka dyktuje wyjątkowo wysokie stawki. To też nie pozostaje bez znaczenia.

- Gwiazda może żądać zbyt dużo. Jeśli chodzi o życie prywatne, to z zasady udane związki pomagają, ale tutaj możemy też mówić o przesycie – dodał ekspert.

d3y4dqr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y4dqr
d3y4dqr