ycipk-3sj31q

Julio Iglesias dwukrotnie zaśpiewał w polskiej telewizji!

Postać Julia Iglesiasa dwukrotnie pojawiła się na ekranach polskiej telewizji za sprawą popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To widowisko, w którym polscy aktorzy i muzycy wcielają się w gwiazdy muzyki światowego formatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyk wkrótce odwiedzi Polskę
Muzyk wkrótce odwiedzi Polskę (Materiały prasowe)
ycipk-3sj31q

Show jest formatem międzynarodowym i cieszy się olbrzymią popularnością nie tylko w Polsce. Podczas pięciu lat trwania programu w naszym kraju postać Julia Iglesiasa wcielano się dwukrotnie. Jak aktorzy wspominają tę pracę?

Zobacz też: Julio Iglesias zaśpiewa w Warszawie. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży

- Jeżeli chodzi o samo przygotowanie postaci, to powiem, że w sensie mentalnym bardzo długo walczyłem. To jest bardzo specyficzna i charakterystyczna postać. Julio jest niesamowicie magnetyczny i pewny siebie i to było naprawdę dużym wyzwaniem, by stać się taką prawdziwą gwiazdą na scenie – komentuje swój występ Rafał Szatan.

ycipk-3sj31q

Z kolei Jerzy Grzechnik z sentymentem wspomina odegranie roli Julio Iglesiasa:

- Wcielenie się w Julio Iglesiasa było dla mnie wyjątkowym wydarzeniem, szczególnie, że tego artystę znam od wczesnego dzieciństwa i zawsze był dla mnie niedoścignionym wzorcem męskości, a jednocześnie wrażliwości.

Zobacz też: 13. Festiwal Legend Rocka: The Australian Pink Floyd

Czy Rafał Szatan i Jerzy Grzechnik sprostali zadaniu i odwzorowali wierną kopię Julio Iglesiasa? - Sprawdźcie koniecznie!

ycipk-3sj31q

Wyjątkowo romantyczny, a zarazem przełamany nutką latynoskich korzeni koncert Julio Iglesiasa odbędzie się w Warszawie z okazji 50. rocznicy scenicznej działalności artysty. Koncert zaplanowano 18 czerwca w COS Torwar w Warszawie.

Bilety do nabycia za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3sj31q

ycipk-3sj31q
ycipk-3sj31q