Trwa ładowanie...

Julio Iglesias przegrał w sprawie o ojcostwo. Oficjalnie ma 9 dzieci

Julio Iglesias ma ośmioro dzieci z dwóch małżeństw, ale teraz musi uznać kolejnego syna. Javier Sanchez Santos podaje się za owoc romansu gwiazdora, do którego miało dojść w 1975 r.

Julio Iglesias przegrał w sprawie o ojcostwo. Oficjalnie ma 9 dzieciŹródło: Getty Images
d3bnkxb
d3bnkxb

10 lipca sąd w hiszpańskiej Walencji stwierdził, że Javier Sanchez Santos jest biologicznym synem Julio Iglesiasa. 75-letni piosenkarz nigdy go nie uznał za swego potomka, odmawiał także poddaniu się badaniom DNA. To jednak nie przeszkodziło Santosowi, by po latach walki w sądzie postawić na swoim.

Santos jest synem Marii Edite, byłej portugalskiej baletnicy, która w 1975 r. miała mieć z Iglesiasem przelotny romans. Zamożny piosenkarz od lat nie przyznawał się do syna Edite, który wygrał w tej sprawie w sądzie już w 1992 r. Sąd drugiej instancji uchylił jednak ten wyrok, ale Santos nie złożył broni.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Adwokat Santosa w ostatniej rozprawie argumentował, że podobieństwo jego klienta do Iglesiasa jest niezaprzeczalne. Poza tym sąd miał otrzymać wyniki badań, w których porównano DNA rzekomego syna z DNA prawowitego potomka piosenkarza.

d3bnkxb

Materiał genetyczny do badania miano pozyskać ze śmieci, które wyrzucił jeden z synów Iglesiasa.

Przypomnijmy, że Julio Iglesias w 1971 r. ożenił się z Isabel Preysler, słynną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Przez kolejne lata ich życie rodzinne było szeroko komentowane w prasie, a narodziny każdego dziecka stanowiło medialne wydarzenie. Para doczekała się córki Chabeli i dwóch synów - Julio Iglesiasa Jr. i Enrique Iglesiasa, którzy odziedziczyli po ojcu talent muzyczny.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Związek z Preysler zakończył się jednak rozwodem, gdy Enrique miał 4 lata.

Julio Iglesias związał się po rozwodzie z młodszą o 22 lata modelką Mirandą Rijnsburger. Dunka urodziła mu piątkę dzieci, zanim w 2010 r. sformalizowali swój związek, który trwa do dziś.

d3bnkxb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bnkxb