Trwa ładowanie...
d33og2d
Muzyka

Justin Bieber pobił fana!

Tym razem młodemu wokaliście puściły nerwy podczas wizyty w Barcelonie. Jak podaje portal TMZ, Justin Bieber pobił fana przez okno w samochodzie i odjechał, zostawiając zszokowanego i zakrwawionego chłopaka na ulicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
September 10, 2015: Justin Bieber performs on NBC's Today Show Toyota Concert Series  in New York City.Credit:RW/MediaPunch
September 10, 2015: Justin Bieber performs on NBC's Today Show Toyota Concert Series in New York City.Credit:RW/MediaPunch (ONS.pl)
d33og2d

Trudno by było dać wiarę tej historii, gdyby nie fakt, że TMZ opublikowało nagranie, na którym bardzo wyraźnie widać całe zajście.

Justin Bieber siedział w samochodzie na tylnym siedzeniu, a fan postanowił z nim porozmawiać. Nie widać w jego zachowaniu agresji - w przeciwieństwie do wokalisty, który w pewnym momencie zaczął odjeżdżać autem. Uznał jednak najwyraźniej, że to za mało, bo z okna wystrzeliła jego pięść, trafiając chłopaka prosto w twarz. Cios był nad wyraz celny, bo fan natychmiast zaczął krwawić. Wyglądał na wyraźnie zszokowanego zachowanie swojego idola. Zobaczcie wideo!

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze agresywne zachowanie ze strony Biebera. Wcześniej był oskarżany między innymi o rzucanie butem w paparazzi. Czy tym razem usłyszy zarzuty?

d33og2d

Podziel się opinią

Share

d33og2d

d33og2d