Trwa ładowanie...
ddals2a

Justin Bieber zawiesza karierę, skupia się na sobie i rodzinie. Co z płytą?

Justin Bieber opublikował na Instagramie wpis, w którym informuje, że robi sobie przerwę od muzyki. Odpowiedział na pytania o nową płytę oraz dodaje, że chce zostać ojcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber zawiesza karierę, skupia się na sobie i rodzinie. Co z płytą?
Justin Bieber zawiesza karierę, skupia się na sobie i rodzinie. Co z płytą? (Instagram.com, Fot: justinbieber)
ddals2a

Justin Bieber zawiesza karierę. Co z płytą?

Justin Bieber niedawno przyznał, że zmaga się z depresją. - “Czuję, że jestem bardzo daleko od siebie i czuję się dziwnie” - pisał na Instagramie.

Teraz przyznał, że muzyka nie jest dla niego najważniejsza i zawiesza swoją karierę. Chce się skupić na życiu prywatnym. - “Zdałem sobie sprawę, że byłem w trasie przez całe nastoletnie życie, aż do niedawna. Jak pewnie zauważyliście, nie byłem szczęśliwy podczas ostatniego tournée. Nie zasługuję na to, wy tak samo nie. [...] Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia” - napisał Bieber.

ddals2a

Odniósł się jeszcze do tematu płyty. Na nowy krążek fani Biebera czekają cztery lata. - “Czytam wiele wiadomości, w których piszecie, że chcecie już album. Powrócę ze świetnym albumem tak szybko, jak to tylko możliwe” - zadeklarował.

Justin Bieber skupia się na sobie i rodzinie

Artysta oznajmił, że chce zająć się teraz swoją żoną Hailey Baldwin oraz spełnić pragnienie o byciu ojcem. Fani są zdania, że partnerka Biebera jest w ciąży. - “Szukałem, próbowałem i popełniałem błędy, jak większość z nas. Teraz jestem skupiony na tym, aby naprawić swoje problemy, żebym mógł utrzymać swoje małżeństwo i być takim ojcem, jakim zawsze chciałem być” - czytamy w poście piosenkarza w mediach społecznościowych.

ddals2a

Podziel się opinią

Share
ddals2a
ddals2a