Trwa ładowanie...
d42e86g

Justin Timberlake to hipokryta? Aktorka molestowana przez Weinsteina wytyka mu fałsz

Po Dylan Farrow, Rose McGowan skrytykowała Justina Timberlake'a. Podobnie jak córka Mii Farrow, aktorka uznała go za hipokrytę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyk pod ostrzałem
Muzyk pod ostrzałem (Youtube.com)
d42e86g

Sprawa dotyczy wsparcia Justina Timberlake'a dla ruchu Time's Up, które zarówno Dylan Farrow jak i Rose McGowan uważają za fałszywe.

- Spójrzcie na hashtagi Justina Timberlake'a - wyjaśnia McGowan, jedna z ofiar Harveya Weinsteina. - Hashatag - moja żona wygląda dziś seksownie, hashtag - Time's Up, hashtag - zrobiłem film z Woodym Allenem. Dajcie spokój, to fałsz. Wybaczcie, że atakuję waszych bohaterów, ale czasem ci bohaterowie powinni być lepsi.

East News

Justin Timberlake ostatnio zagrał u Woody'ego Allena w obrazie "Na karuzeli życia".

d42e86g

Justin Timberlake 2 lutego wyda nowy album "Man of the Woods". Nad brzmieniem czuwali The Neptunes i Timbaland. Gościnnie usłyszymy Alicię Keys w kawałku "Morning Light" i gwiazdora country Chrisa Stapletona w piosence "Say Something".

Karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów wokalisty pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Gwiazdor równolegle prowadzi aktorską karierę. Ostatnio zajęty był na planie obrazu "Spinning Gold" o Neilu Bogarcie, współzałożycielu Casablanca Records oraz animacji "Trolle 2".

Rose McGowan znana jest z filmów "Grindhouse", "Maczeta" czy "Conan Barbarzyńca" oraz seriali "Czarodziejki", "Bez skazy" i "Chosen".

d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g