Trwa ładowanie...
d454kag

Justyna Lubas, gwiazda disco polo, miała groźny wypadek. Do zdarzenia doszło na drodze

Na Facebooku grupy Top Girls pojawiło się zdjęcie Justyny Lubas w kołnierzu ortopedycznym. Wokalistka nie może koncertować.
Share
Top Girls
Top GirlsŹródło: facebook.com
d454kag

Do zdarzenia doszło 2 października, ale o całym zdarzeniu poinformowano dopiero teraz. Podobno piosenkarka czuje się już coraz lepiej.

- Justyna, jadąc na koncert, miała wypadek samochodowy, jej auto zostało uderzone przez inny samochód. Jak zauważyliście, występowałyśmy na ostatnich koncertach bez Justyny, a w najbliższy weekend Justynę zastąpi Magda Dziemiańczuk. Justyna wraca do formy i z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, planuje powoli powrót na scenę na trasę koncertową w USA . Wszyscy trzymamy kciuki za Justynę i czekamy na jej powrót na scenę, a na najbliższych koncertach liczymy na gorące przyjęcie Magdy. My już jesteśmy jej wdzięczne, że wyraziła chęć pomocy zespołowi, a Justynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - czytamy na Facebooku.

W komentarzach fani życzą Justynie szybkiego powrotu do zdrowia.

d454kag

Top Girls tworzą Justyna Lubas, Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz. Dziewczyny mają na swoim koncie piosenkę "Mleczko", która ma na YouTubie prawie 40 mln wyświetleń.

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk niczym Aleksander Macedoński wyłania się ze studia TVP

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag