Trwa ładowanie...

Justyna Majkowska była gwiazdą Ich Troje. Dawno temu zniknęła z show-biznesu

Kiedy Justyna Majkowska była członkinią Ich Troje, zespół przeżywał szczyt popularności i nagrywał piosenki, które śpiewała cała Polska. Ten czas już dawno przeminął, a Majkowska zniknęła z show-biznesu. Czym się dziś zajmuje?

Justyna Majkowska była gwiazdą Ich Troje. Dawno temu zniknęła z show-biznesuŹródło: ONS.pl
d18scxe
d18scxe

Justyna Majkowska była wokalistką Ich Troje od 2001 do 2003 r. To właśnie za jej kadencji zespół Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy śpiewał w Opolu, na Eurowizji i przyciągał tłumy na plenerowych koncertach. Majkowska cieszyła się sympatią i uznaniem, ale ogromna popularność szybko przestała ją cieszyć. W jednym z wywiadów mówiła, że głównym powodem jej odejścia z zespołu było po prostu zmęczenie.

Obejrzyj: Michał Wiśniewski o jubileuszu i nowej płycie Ich Troje

Odradzano jej takie posunięcie, ale Majkowska postawiła na swoim i nie żałuje. W 2016 r., gdy wzięła udział w jubileuszowym koncercie Ich troje, mówiła: - Było naprawdę wzruszająco. Aczkolwiek będąc na scenie, pomyślałam sobie, że wspaniale wspominam tamte czasy, ale za żadne skarby nie wróciłabym teraz do tego.

Po odejściu z Ich Troje nie zrezygnowała ze śpiewania. Nagrywała solowe płyty, brała udział w charytatywnych koncertach, ale sukcesywnie układała sobie życie z dala od show-biznesu. Skończyła studia, założyła rodzinę (jest mamą trójki dzieci w wieku 2-15 lat) i poświęciła się pracy w szkole specjalnej w Zduńskiej Woli, skąd pochodzi.

YouTube
Źródło: YouTube

Kilka miesięcy temu przypomniała o sobie występując z Michałem Wiśniewskim w nowym teledysku. Po latach znowu zaśpiewała kawałek "Wypijmy za to". Oryginał ukazał się na płycie "Ad. 4" z 2001 r., na której Majkowska debiutowała jako wokalistka Ich Troje.

d18scxe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18scxe