Trwa ładowanie...
d1slnzj
News

Justyna Steczkowska chciałaby mieć córkę!

Podziel się
Justyna Steczkowska chciałaby mieć córkę!
d1slnzj

Justyna Steczkowska nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Czy teraz w końcu spełni się jej marzenie o córce?

Justyna Steczkowska jest szczęśliwą żoną i matką dwóch synów. Ponieważ jednak sama ma ośmioro rodzeństwa, nigdy nie twierdziła, że jako mama powiedziała już ostatnie słowo. Jak nieoficjalnie twierdzą osoby z nią współpracujące, być może gwiazda już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą.

Justyna spełnia się w macierzyństwie i zawsze uważała, że im więcej dzieci, tym lepiej. Tym bardziej że nie ma jeszcze córki - mówi Faktowi jej znajoma.

d1slnzj

Kariera bowiem nigdy nie była przeszkodą dla Steczkowskiej w prowadzeniu intensywnego życia rodzinnego. Tak jest i teraz. Choć gwiazda zdecydowała się na występy w The Voice of Poland, jej bliscy wcale nie zeszli na dalszy plan.

Justyna nie zgodziła się, by produkcja wynajęła jej hotel. Ma jedną zasadę: zawsze po nagraniach wraca do swojej podwarszawskiej willi. Chce być rano w domu, by przygotować synom śniadanie - zdradza osoba z produkcji.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że Justyna doskonale wie, że najlepiej zregeneruje siły we własnym łóżku. A teraz jej własne zdrowie i komfort są szczególnie dla niej ważne.

Podczas nagrań Justyna nie pije ani kawy, ani napojów energetycznych. Woli napój z cytryną - mówią jej współpracownicy.

d1slnzj

Ale choć Steczkowska zmieniła styl życia na jeszcze bardziej zdrowy, na pewno nie zrezygnuje z kobiecego sposobu ubierania się.

Justyna uważa, że kobieta zawsze ma prawo wyglądać pięknie. Jeśli komuś należy się tytuł sexy mamy, to właśnie jej - podkreśla w rozmowie z Faktem przyjaciółka gwiazdy.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Janowski rozstał się z Moniką G. Poszedł na ostro!

d1slnzj

Podziel się opinią

Share

d1slnzj

d1slnzj