Trwa ładowanie...
d3r05h6

Justyna Steczkowska kusi na zdjęciu. Fani są zachwyceni

Justyna Steczkowska pochwaliła się zmysłowym zdjęciem. Internauci od razu się zachwycili. "Ikona stylu i elegancji" - pisali fani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piosenkarka wygląda znakomicie.
Piosenkarka wygląda znakomicie. (Instagram.com)
d3r05h6

Justyna Steczkowska jest 46-letnią kobietą i nie ma absolutnie żadnych skrupułów by eksponować swoje wdzięki. Tym razem przyszedł czas na złocisty i skąpy strój.

Artystka może pochwalić się smukłą sylwetką. Dlaczego zatem miałaby ją ukrywać? Publikując odważne fotografie pokazuje, że kobieta niezależnie od "metryki" powinna czuć się piękna. A wiek jest tylko liczbą!

W komentarzach oczywiście pojawił się zachwyt - całkowicie słuszny. Niektórzy śmiało nazywali piosenkarkę "boginią". "Ikona stylu i elegancji", "Boska" - czytamy w gąszczu opinii.

d3r05h6

Rzeczywiście na zdjęciu piosenkarka wygląda świetnie. Podobnie jak Justyna, swoją kobiecość podkreśla Joanna Przetakiewicz. W ostatnim poście projektantka przekazała bardzo ważną myśl. "Atrakcyjna kobieta to taka, która się za taką uważa. Która akceptuje własne ciało i siebie. Wtedy automatycznie, magicznie, bez słów i zbędnych gestów stwarza taką aurę. Każda z nas jest niepowtarzalna, a co za tym idzie - wyjątkowa i unikalna" - apelowała.

Tym samym gwiazdy motywują inne kobiety i pokazują, że każda jest piękna.

Jak wam się podoba zdjęcie?

d3r05h6

Podziel się opinią

Share

d3r05h6

d3r05h6