Trwa ładowanie...
d1nkmv0

Justyna Steczkowska wysoko się ceni. Bilety droższe niż na Madonnę

Piosenkarka zagra w przyszłym roku ponad 20 koncertów. Niektórzy artyści w sezonie letnim dają tyle występów w miesiąc, ale nie kasują przy tym od 99 do 499 zł za jeden bilet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska (Materiały prasowe)
d1nkmv0

W lutym 2019 r. Steczkowska rozpoczyna trasę koncertową promującą jej najnowszą, piętnastą studyjną płytę, pt. "Maria Magdalena". W ramach "All is one Tour" odwiedzi Częstochowę, Olsztyn, Łódź, Katowice i Rzeszów. Ceny biletów zaczynają się na 99, a kończą na 499 zł.

Jak zauważył "Fakt", za bilet pozwalający podziwiać Steczkowską spod samej sceny (499 zł) trzeba zapłacić więcej niż za takie samo miejsce na warszawskim koncercie Madonny (417 zł). Nie są to jednak takie same warianty, o czym mówił dziennikowi Łukasz Wojtanowski, menadżer polskiej piosenkarki:

– To cena specjalnego pakietu VIP, w którym zawarte jest między innymi spotkanie z Justyną – tłumaczył menedżer. Dla porównania, najdroższe bilety na koncerty Madonny w Polsce w 2009 i 2012 r. kosztowały ponad 1 tys. zł.

Poza koncertami promującymi nową płytę Steczkowska wystąpi na imprezach "Tribute to…" (współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom, jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon) oraz na koncertach muzyki filmowej.

d1nkmv0

Podziel się opinią

Share

d1nkmv0

d1nkmv0