Trwa ładowanie...
d3atxjq

Justyna Żyła dodała nowe zdjęcie. Fanka sugeruje ciążę

Justyna Żyła po finale "Tańca z Gwiazdami" zniknęła z polskiego show-biznesu. Mimo to była żona skoczka wciąż budzi sporo emocji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła
Justyna Żyła (Facebook.com)
d3atxjq

Jeszcze kilka miesięcy temu nazwisko Justyny Żyły nie schodziło z okładek kolorowych magazynów. Celebrytka rozpętała w sieci prawdziwą wojnę, informując wszystkich o tym, że Piotr Żyła zdradza ją z inną kobietą i nie interesuje się dziećmi.

Jej występy w "Tańcu z Gwiazdami" budziły wiele emocji, a hejterzy nie pozostawiali na niej suchej nitki po każdym tańcu.

ZOBACZ: 30-letnia Zawadzka: "Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę żoną"

- Nasz debiut był najgorszym występem w historii 'Tańca z gwiazdami'. Niestety, muszę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości. Patrzę jednak na nas z optymizmem. Taka partnerka uczy mnie podchodzić do mojej pracy z większą odpowiedzialnością - mówił o swojej uczennicy Tomasz Barański.

d3atxjq

Obecnie Justyna Żyła mieszka w Wiśle i skupia się na swojej największej pasji, czyli gotowaniu. Na jej profilu znajduje się sporo zdjęć przygotowanych potraw. Fani jednak wypatrzyli coś zupełnie innego.

Żyła zapozowała z królikiem, a jedna z internautek dopatrzyła się u gwiazdy ciążowego brzuszka.

Przeczytaj: Justyna Żyła opublikowała post z okazji Dnia Ojca. Duże zaskoczenie

- Czyżbym mogła gratulować??? Czy tylko mi się wydaje że Justyna Żyła jest w ciąży? - zapytała w komentarzu.

d3atxjq

Justyna Żyła nie odpowiedziała ciekawskiej fance. Inna komentująca zasugerowała natomiast, że może to być tzw. "ciąża spożywcza".

d3atxjq

Podziel się opinią

Share
d3atxjq
d3atxjq