Trwa ładowanie...
d48gj9t

Justyna Żyła i Tomasz Barański. Przyjaźń po udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Justyna Żyła i Tomasz Barański byli najgłośniej komentowaną parą w "Tańcu z Gwiazdami". Przez chwilę plotkowano nawet o ich romansie. Teraz była żona skoczka pokazała ich wspólne zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Justyna Żyła i Tomasz Barański (East News, Fot: East News)
d48gj9t

Bez wątpienia Justyna Żyła budziła największe emocje w IX edycji polsatkowskiego show, "Taniec z Gwiazdami". Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o romansie z Tomaszem Barańskim, jej tanecznym partnerem. Justyna Żyła swojego czasu postanowiła skomentować te doniesienia. Zarzekała się wówczas, że z tancerzem nie łączy jej nic więcej niż treningi do programu. Teraz jednak pokazała zdjęcie, na którym pozuje u boku Barańskiego.

Na początku mówiło się o tym, że Żyła jest niezadowolona z doboru partnera. Później jednak przekonała się do Tomasza Brańskiego. Wszystko wskazuje na to, że tych dwoje co najmniej się przyjaźni.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

W sobotę (13.04) w Wiśle odbyła się 14. edycja Biegu po Nowe Życie. To akcja społeczna na rzecz promocji działań prozdrowotnych i edukacji w zakresie transplantacji narządów. W biegu udział wzięli dziennikarze, sportowcy, aktorzy, muzycy oraz osoby po transplantacji.

d48gj9t

Tomasz Barański był więc w rodzinnym mieście Żyły, Wiśle. Zdjęcie wiele zdradza.

"Bieg po nowe życie. Tomasz biegł" - napisała na zdjęciu na InstaStory Justyna Żyła.

 Instagram.com
(Instagram.com)

Myślicie, że tych dwoje łączy faktycznie coś więcej niż tylko przyjaźń po programie?

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t