Trwa ładowanie...
dsn6ioe

Justyna Żyła i Tomasz Barański. Przyjaźń po udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Justyna Żyła i Tomasz Barański byli najgłośniej komentowaną parą w "Tańcu z Gwiazdami". Przez chwilę plotkowano nawet o ich romansie. Teraz była żona skoczka pokazała ich wspólne zdjęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła i Tomasz Barański
Justyna Żyła i Tomasz Barański (East News, Fot: East News)
dsn6ioe

Bez wątpienia Justyna Żyła budziła największe emocje w IX edycji polsatkowskiego show, "Taniec z Gwiazdami". Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o romansie z Tomaszem Barańskim, jej tanecznym partnerem. Justyna Żyła swojego czasu postanowiła skomentować te doniesienia. Zarzekała się wówczas, że z tancerzem nie łączy jej nic więcej niż treningi do programu. Teraz jednak pokazała zdjęcie, na którym pozuje u boku Barańskiego.

Na początku mówiło się o tym, że Żyła jest niezadowolona z doboru partnera. Później jednak przekonała się do Tomasza Brańskiego. Wszystko wskazuje na to, że tych dwoje co najmniej się przyjaźni.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

dsn6ioe

W sobotę (13.04) w Wiśle odbyła się 14. edycja Biegu po Nowe Życie. To akcja społeczna na rzecz promocji działań prozdrowotnych i edukacji w zakresie transplantacji narządów. W biegu udział wzięli dziennikarze, sportowcy, aktorzy, muzycy oraz osoby po transplantacji.

Tomasz Barański był więc w rodzinnym mieście Żyły, Wiśle. Zdjęcie wiele zdradza.

"Bieg po nowe życie. Tomasz biegł" - napisała na zdjęciu na InstaStory Justyna Żyła.

dsn6ioe
Instagram.com
Podziel się

Myślicie, że tych dwoje łączy faktycznie coś więcej niż tylko przyjaźń po programie?

Podziel się opinią

Share

dsn6ioe

dsn6ioe
dsn6ioe