WP

Justyna Żyła nie jest wymagająca. Nowy partner musi spełnić kilka warunków

Poślubiła Piotra Żyłę w wieku 18 lat. Obecnie sama wychowuje dwójkę dzieci i stara się im zapewnić ciepły dom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła
Justyna Żyła (Facebook.com)
WP

Justyna Żyła wywołała w polskim show-biznesie mnóstwo kontrowersji. Najpierw opublikowała emocjonujące wpisy, w których wyjawiła, że uznany skoczek ją zdradza i ma dziecko z inną kobietą. Potem wystąpiła w sesji dla "Playboya", a następnie pojawiła się w telewizji. Złośliwi twierdzą, że na rozstaniu z Piotrem Żyłą nieźle się wzbogaciła.

ZOBACZ: Żyła o radzeniu sobie ze stresem na parkiecie: "Mamy z Tomkiem kilka sposobów na rozładowanie"

WP

Obecnie Polacy mogą śledzić poczynania Justyny w "Tańcu z Gwiazdami". W programie nie radzi sobie najlepiej, ale dostaje mnóstwo wsparcia od rodziny i przyjaciół.

W najnowszym wywiadzie dla "Super Expressu" zdradziła, że czasami przydałoby się jej męskie wsparcie. Na razie jednak nie szuka miłości i skupia się na organizacji życia codziennego.

- Jeszcze dajmy sobie czas - wyznała.

W rozmowie wyznała również, jakie cechy powinien mieć idealny partner. Czego od przyszłego kandydata oczekuje Justyna Żyła? Okazuje się, że wcale nie jest taka wymagająca.

WP

- Na pewno musiałby być zabawny, inteligentny, zorganizowany. Chyba tyle - powiedziała.

Justyna Żyła sama wychowuje dwoje dzieci ze związku z Piotrem Żyłą. Celebrytka może jednak liczyć na wsparcie rodziny. Zwłaszcza rodziców, którzy odciążają ją w wykonywaniu obowiązków domowych.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP