Trwa ładowanie...
d2c3mfb

Justyna Żyła szuka męża. Była żona skoczka ma specyficzne wymagania

Justyna Żyła dała znać za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozpoczęła polowanie na męża. Celebrytka oczekuje, że będzie pomagać jej w domowych obowiązkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła szuka męża. Była żona skoczka ma specyficzne wymagania
Justyna Żyła szuka męża. Była żona skoczka ma specyficzne wymagania (ONS.pl)
d2c3mfb

Justyna Żyła udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którego opisie podkreśliła, że aktualnie poszukuje męża. Była żona skoczka narciarskiego wypisała przy materiale wideo wymagania, jakie stawia przyszłemu ukochanemu. Jak się okazuje, wyszczególnione kryteria nie są zbyt wygórowane. Gwiazda nie powinna mieć raczej problemu ze znalezieniem partnera.

"Od tyłu, ale broń Boże nie wypięłam się na was. Męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie?" - napisała przy filmiku.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła rozprawia się z kolejnymi konfliktami: "Też mam psa"

Na zamieszczonym nagraniu możemy zauważyć, jak Justyna Żyła trzyma w rękach kosę spalinową, która próbuje się uporać z rosnącą na jej polu trawą.

Najwidoczniej celebrytka nie może narzekać na brak powodzenia. Pod opublikowanym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w którym wielu panów polecało swoje usługi w wymaganej dziedzinie. Filmik spotkał się także ze sporym odzewem ze strony pań, które były gotowe, by oddać swoich mężów.

"Justynko to super wiadomość dla mnie, bo Ty mnie już od bardzo dawna się podobasz. Jakieś 10 lat i w końcu może coś się uda" - napisał jeden z fanów.

"Chętnie bym Ci pomógł w koszeniu tej trawy" - czytamy.

"Mogę oddać swojego, jeszcze dopłacę" - zaproponowała jedna z internautek.

d2c3mfb

Podziel się opinią

Share
d2c3mfb
d2c3mfb