WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Już można kupić bilety na koncert Il Volo w Gliwicach

Włoskie trio oklaskiwane na całym świecie i mające fanów w każdym zakątku na Ziemi wystąpi w tym roku w Arenie Gliwice. Już można kupić bilety na koncert.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trójka charyzmatycznych muzyków wkrótce odwiedzi Polskę
Trójka charyzmatycznych muzyków wkrótce odwiedzi Polskę (Materiały prasowe)
WP

Il Volo świętuje w tym roku 10-lecie swojej scenicznej działalności. Podsumowaniem dekady ma być trasa koncertowa, której jednym z przystanków będzie Polska, tym razem - Śląsk! Poprzednio trio wystąpiło w Warszawie i Łodzi z repertuarem poświęconym Trzem Tenorom.

Teraz Włosi będą promować swoją najnowszą płytę "Musica”, choć z pewnością przedstawią także starsze utwory - w tym z poprzedniego albumu "Notte Magica” - które tak dobrze przyjęte były podczas polskich koncertów.

Trzeci już występ włoskiego tria w naszym kraju odbędzie się 14 września tego roku w Arenie Gliwice. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży. Można je zakupić poprzez stronę www.prestigemjm.com.

WP

Na koncert zaprasza miasto Gliwice.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP