ycipk-a9md1l

Kabula spotkała się z biologiczną mamą. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia

Zaadoptowana przez Martynę Wojciechowską córka Kabula, spotkała się z biologiczną mamą. Poruszające zdjęcia obiegły sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska (East News, Fot: East News)
ycipk-a9md1l

Martyna Wojciechowska jest szczęśliwą mamą Marysi. Jakiś czas temu pozdróżniczka poinformowała o adopcji dziecka. O Kabuli zrobiło się natychmiast głośno po jednym z odcinków "Kobiety na krańcu świata", którego była bohaterką.

20-letnia Kabula to albinoska, co w szczególności w Tanzanii, traktowane jest jako wyrok śmierci. Z tego powodu, dziewczyna niejednokrotnie doświadczyła m.in. przemocy z rąk handlarzy ludźmi.

ycipk-a9md1l

ZOBACZ TAKŻE: Wojciechowska z "adoptowaną" córką pozuje pod TVN-em

Historia życiowa Kabuli na tyle wzruszyła podróżniczkę i zapadła w jej sercu, że decyzja o adopcji była niemalże natychmiastowa.

Jakiś czas temu Kabula odwiedziła Polskę. Miała okazję zwiedzić, Kraków, Warszawę oraz polskie góry. Poznała także rodzinę swojej mamy. Teraz Kabula spotkała się z kolejną ważną dla niej osobą.

ycipk-a9md1l

Jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie Martyna Wojciechowska zdradziła, że Kabula na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia spotkała się z biologiczną mamą.

- Zobaczcie, jak wiele się zmieniło od momentu, kiedy poznałam Kabulę kilka lat temu. Wycofana, nieufna, pełna żalu do świata, za to co ją spotkało. Z dala od rodziny. Dzisiaj uśmiechnięta, pełna marzeń wspaniała kobieta! Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia Kabula ponownie spotkała się z mamą! - napisała na Instagramie pod zdjęciami.

ycipk-a9md1l

- Wspaniale widzieć takie obrazy! - dodała podróżniczka na koniec wpisu.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a9md1l

ycipk-a9md1l
ycipk-a9md1l