Trwa ładowanie...
d495m40

Kaczorowska miała kompleksy na punkcie wyglądu. Pozbyła się wagi z domu

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała szczerze o zmaganiach się z postrzeganiem własnego ciała. Gwiazda wyznała, że dziś nie stosuje żadnych diet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d495m40

Mogłoby się wydawać, że Agnieszka Kaczorowska nie ma żadnych kompleksówdotyczących wyglądu. W końcu lata lata zmagań na parkiecie sprawiły, że może pochwalić się świetną sylwetką. Tymczasem tancerka miała wiele zastrzeżeń co do swojego ciała. Napisała o tym w ostatnim poście na Instagramie.

"Przez wiele lat, tańcząc sportowo, nadmiernie przejmowałam się swoim wyglądem i formą własnego ciała. (...) Nie byłam w stanie zrozumieć, zaakceptować i z pewnymi rzeczami się pogodzić" - wyznała.

To obecny mąż gwiazdy sprawił, że zupełnie zmieniło się jej poczucie wartości, a osiągnięcie "idealnej" sylwetki przestało być jej priorytetem. Kaczorowska napisała, że dziś nie stosuje żadnych diet i uważa, że każdy powinien jeść to, co uważa za stosowne i nie sugerować się opinią trenerów.

d495m40

"Potem pojawił się Maciek @maciek.pela ... Tak bardzo pokochał całym sercem i dał poczucie bezpieczeństwa...że moje ciało zaczęło pięknieć z dnia na dzień. (...) Nie każdy dobrze zareaguje na 5 posiłków dziennie, nie każdemu dobrze zrobi brak glutenu. Nie każdy stworzony jest do biegania i nie każdy musi lubić ćwiczenia na siłowni. Nie każdy...nie każdy! (...) To ja decyduję ILE i CO jem, a nie głosy z przeszłości, influencer na IG czy domorosły dietetyk... BO TYLKO JA znam siebie tak dobrze. Tylko ja wiem co mi służy, a co nie..." - dodała.

Co ciekawe, Kaczorowska pozbyła się z domu wagi. Nie przejmuje się też tym, ile przytyje w czasie ciąży.

d495m40

"Teraz wyglądam najlepiej w swoim dotychczasowym życiu i chyba ważę najmniej, choć ciężko powiedzieć, bo od kilku lat nie mam w domu wagi. (...) Jest mi obojętnie jak zmieni się moje ciało podczas ciąży, bo i tak będę je uwielbiać" - wyznała na Instagramie.

d495m40

Podziel się opinią

Share

d495m40

d495m40