Trwa ładowanie...

Kaczorowska odbiła jej narzeczonego. Teraz Adrianna zabiera głos: "To prawda"

Agnieszka Kaczorowska zaledwie kilkanaście dni po rozstaniu z Maciejem Zadykowiczem uwikłała się w nowy romans. Wybrankiem celebrytki jest tancerz Maciej Pela, który dla gwiazdy porzucił swoją narzeczoną Adriannę Piechówkę. Teraz dziewczyna zabiera głos.

Kaczorowska odbiła jej narzeczonego. Teraz Adrianna zabiera głos: "To prawda"Źródło: Instagram.com
d1i0mb5
d1i0mb5

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że Kaczorowska i Piechówka są koleżankami, występowały nawet razem na scenie "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna potwierdza doniesienia prasy. Mimo, że sławna tancerka wiedziała o tym, co łączy Adriannę z Maciejem Pelą, nie zawahała się go odbić.

– To wszystko prawda – mówi "Faktowi" porzucona przez Pelę Adrianna Piechówka, finalistka 4. edycji show „You Can Dance”. – Byłyśmy znajomymi z parkietu – dodaje.

W środowisku tancerzy nowy romans celebrytki jest szeroko komentowany.

- Agnieszka kolejny raz zrobiła to samo: rozwaliła czyjś związek – powiedziała "Twojemu Imperium" osoba, której wiedza w tej sprawie nie pozostawia ponoć żadnych wątpliwości.

d1i0mb5

Dlaczego Pela zdecydował się porzucić dziewczynę, której się oświadczył i z którą planował przyszłość? Zdaniem osób ze środowiska tancerza poszło o chęć zdobycia większej sławy i pieniędzy.

– On myśli, że pokazując się z Agnieszką, zyska taneczne zlecenia. A Aga mydli mu oczy, że pewnie go wezmą do następnej edycji "Tańca z gwiazdami" – twierdzi informator "Faktu".

Myślicie, że cała sytuacje dobrze odbije się na karierze Agnieszki?

d1i0mb5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0mb5