Trwa ładowanie...
d132u1p
News

Kaja Paschalska coveruje Janis Joplin

Kaja Paschalska znów śpiewa! Tym razem polska aktorka postanowiła zmierzyć się z trudnym repertuarem samej Janis Joplin. Gwiazda serialu „Klan” opublikowała na Instagramie nagranie, na którym chwali się swoimi wokalnymi możliwościami. Jak Kaja Paschalska poradziła sobie ze słynnym „Piece Of My Heart”?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaja Paschalska
Kaja Paschalska (AKPA)
d132u1p

Kaja Paschalska przygotowała dla swoich fanów świąteczną niespodziankę. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym śpiewa słynny utwór „Piece of My Heart”, znany przede wszystkim za sprawą Janis Joplin. Gwiazda „Klanu” ubrana w czerwony sweter wykonuje tę piosenkę na tle ubranej choinki. Trzeba przyznać, że Paschalska poradziła sobie całkiem nieźle!

To nie pierwszy raz, gdy Kaja Paschalska postanowiła uraczyć nas przed świętami coverem znanego hitu. Przed rokiem aktorka pochwaliła się swoją interpretacją „All I Want for Christmas Is You” Mariah Carey. Wykonanie gwiazdkowego przeboju nie spotkało się jednak z ciepłym przyjęciem internautów. Sama Paschalska zapowiedziała jednak, że nie da za wygraną i w przyszłości opublikuje kolejną piosenkę.

d132u1p

Trzeba przyznać, że aktorka wykazała się sporą odwagą. Paschalska z powodzeniem zmazała plamę po swoim wokalnym popisie.

Przypomnijmy, że swego czasu Kaja Paschalska próbowała sił na scenie. W 2001 roku wydała ona swoją debiutancką płytę zatytułowaną imieniem i nazwiskiem. Album zawierał m.in. utwór „Przyjaciel od zaraz”. Dwa lata później ukazała się druga płyta – „Kaja 2”. W 2005 roku Kaja Paschalska przypomniała się słuchaczom występując gościnnie w utworze Funky Filona – „Mała Chinka”.

W roku 2015 aktorka wzięła udział w III edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła 4. miejsce. Jej metamorfoza w Beyonce odbiła się szerokim echem w mediach. O występie Paschalskiej w programie pisał m.in. dziennik „The Mirror”.

Jak wam podoba się „Piece of My Heart” w wykonaniu Kai Paschalskiej?

d132u1p

Get the look

d132u1p

Podziel się opinią

Share
d132u1p
d132u1p