Trwa ładowanie...
d47tbx9

Kaja Paschalska pokazała się z chłopakiem. Zapowiada zmiany w życiu

Kaja Paschalska jest w szczęśliwym związku. Jednak w tajemniczy sposób zapowiedziała zmiany w swoim życiu. Wspomniała o "sprzątaniu w głowie".
Share
Kaja Paschalska będzie coś zmieniać w swoim życiu
Kaja Paschalska będzie coś zmieniać w swoim życiuŹródło: ONS.pl
d47tbx9

Kaja Paschalska od jakiegoś czasu spotyka się z raperem Tomaszem "VNM-em" Lewandowskim. Muzyk poświęcił swojej dziewczynie utwór "Ona" z najnowszego albumu "Czuz Tu Daj Najs". Aktorka bardzo mu pomogła przy wychodzeniu z życiowego kryzysu.

Mimo tworzenia szczęśliwego związku Paschalska zapowiedziała zmiany w swoim życiu. W sferze miłosnej nie musi nic zmieniać, ale widocznie potrzebuje to zrobić w innych dziedzinach życia.

ZOBACZ TEŻ: Zdezorientowana Paschalska błądzi po ściance

- Koniec tego miesiąca pod znakiem sprzątania - w szafach i w głowie. Segreguję, wyrzucam, odkurzam. Zapomniane pomysły, niezrealizowane plany a bardziej przyziemnie - tonę niepotrzebnego badziewia, które z roku na rok uparcie się odnawia. Poczucie ładu - przestrzeń na nowe - napisała na swoim profilu na Instagramie.

d47tbx9

Fani w komentarzach okazywali wsparcie oraz sami zdradzali, że też przeżywają okres zmian i oczyszczenia lub sami planują zrobić życiowy remanent.

Oby zmiany życiowe wyszły Kai Paschalskiej na dobre.

d47tbx9

Podziel się opinią

Share
d47tbx9
d47tbx9