WP
News

Kaja Śródka podbija Rosję!

Podziel się
Kaja Śródka podbija Rosję!
WP

Projektantka coraz lepiej odnajduje się w show-biznesie. Jak się okazuje, nie tylko polskim!

Kaja Śródka, która największą popularność zyskała dzięki związkowi z Borysem Szycem, zamierza zapracować na własne nazwisko. I choć obecnie z aktorem nic jej nie łączy, młoda kostiumograf zdobywa coraz większe uznanie w świecie mody.

Parę dni temu Kaja odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o swojej wizycie w Rosji. Projektantka wzięła udział w Fashion Weeku w samym Sankt Petersburgu!

WP

Wysłałam prezentacje fraków w parę różnych miejsc właśnie w tamtym kierunku i okazało się, że ten pomysł się spodobał i zostałam zaproszona na rosyjski Fashion Week - powiedziała.

Dzięki swojej przedsiębiorczości, miała okazję pokazać rosyjskiej publiczności własne projekty ozdobnych fraków i biżuterii. Kaja wyznała także, że zdobycie wizy kosztowało ją wiele nerwów.

To jest hardcore! Stoi się pod płotem ambasady. Wydaje mi się, że było tak w latach 80. (...) Tutaj stałam przez cztery dni codziennie próbując spotkać się z konsulem. (...) Finalnie się udało, ale perturbacje naprawdę były straszne - dodała.

Naszym zdaniem Kaja ma spore szanse na karierę w świecie mody.

WP

Trzymacie za nią kciuki?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
WP