Trwa ładowanie...

Kajra rozkwitła w "Tańcu z gwiazdami". Teraz to ona jest na pierwszym planie

Magdalena Kajrowicz ma teraz swoje pięć minut. Udział w "Tańcu z gwiazdami" pozwolił fanom poznać ją z zupełnie innej strony, a i sama Kajra musiała odsłonić skrywane pokłady talentu. Pokazała całą paletę możliwości i rozkwitła. To nie jest już Kajra sprzed lat!

Kajra była objawieniem ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" Kajra była objawieniem ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" Źródło: AKPA, fot: AKPA
d6dv8wi
d6dv8wi

Kiedy Kajra dołączała do "Tańca z gwiazdami", była przedstawiana w pierwszej kolejności jako żona Sławomira. I chociaż tworzą przebojowy duet także na scenie, trudno było się oprzeć wrażeniu, że pozostaje w jego cieniu. Mimo że przecież tak jak mąż jest aktorką i ma niemały dorobek.

Niewielu dziś pewnie pamięta, że Kajrę można było zobaczyć przed laty w popularnych serialach. Na przykład – w "Hotelu 52", na planie którego spotkała się m.in. z Lesławem Żurkiem. Nie da się jednak ukryć, że wizerunek Magdy Kajrowicz mocno odbiegał od dzisiejszej Kajry.

Zobacz wideo: "Story of my life": Sławomir i Kajra

Magdalena Kajrowicz i Lesław Żurek, styczeń  2010, plan serialu "Hotel 52", AKPA
Magdalena Kajrowicz i Lesław Żurek, styczeń 2010, plan serialu "Hotel 52",Źródło: AKPA, fot: AKPA

Warto jednak wspomnieć, że już wtedy (w 2010 r.) była związana ze Sławomirem. Oczywiście nie byli jeszcze tak popularni jak dzisiaj, ale widzowie i tak mogli obserwować, jak rozkwita ich związek. A także – jak błyskawicznie rozwinęła się ich kariera, od kiedy postanowili zostać, jak sami mówią, gwiazdami rock polo.

Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała, kwiecień 2010, AKPA
Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała, kwiecień 2010,Źródło: AKPA, fot: AKPA

Taneczne hity z niejednokrotnie komicznymi tekstami szybko przyniosły im ogromną popularność. Dziś największe stacje telewizyjne nie wyobrażają sobie letnich festiwali czy koncertów sylwestrowych bez udziału Kajry i Sławomira. A sami zainteresowani od lat są w niemal nieustającej trasie koncertowej.

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 6, Kajra i Sławomir AKPA
Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami 6, Kajra i SławomirŹródło: AKPA, fot: AKPA

Kajra jest niewątpliwie gwiazdą każdego koncertu Sławomira, ale wciąż to popularny mąż grał pierwsze skrzypce w duecie. Magda gorąco kibicowała mu w kolejnych poczynaniach, tak podczas jego udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo", jak i w ‘Tańcu z gwiazdami", kiedy to wspierała męża na widowni tuż przed narodzinami ich syna.

maj 2018, Kajra i Sławomir na scenie AKPA
maj 2018, Kajra i Sławomir na scenieŹródło: AKPA, fot: AKPA
5. Festiwal Weselnych Przebojów, Festiwal Weselnych Przebojów, Festiwal Weselnych Przebojów 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz
5. Festiwal Weselnych Przebojów, Festiwal Weselnych Przebojów, Festiwal Weselnych Przebojów 2021, Magdalena Kajra KajrowiczFot: AKPA

Występujący wciąż w duecie małżonkowie nieraz opowiadali o swoim związku i łączącej ich pasji. Bo przecież oboje nie tylko koncertują, ale nadal realizują się też aktorsko. Doczekali się nawet wspólnego programu, w którym prowadzili muzyczny quiz.

marzec 2018, Spotkanie na planie Big Music Quiz, Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała AKPA
marzec 2018, Spotkanie na planie Big Music Quiz, Magdalena Kajrowicz i Sławomir ZapałaŹródło: AKPA, fot: AKPA
Koncert walentynkowy z Polsatem, luty 2021, Magdalena Kajrowicz i Sławomir AKPA
Koncert walentynkowy z Polsatem, luty 2021, Magdalena Kajrowicz i SławomirŹródło: AKPA, fot: AKPA
Kajra na scenie AKPA
Kajra na scenieŹródło: AKPA, fot: AKPA

W końcu jednak przyszedł czas na Kajrę. Startowała właśnie z pozycji żony Sławomira, a program zakończyła jako ta, która gra pierwsze skrzypce i przy której stoi mąż Sławomir. Ten nie przegapił żadnego odcinka, gorąco kibicując jej z widowni. Kajra zaś już na samym początku pokazała, że przejawia niebywały talent taneczny i szybko wyrosła na faworytkę programu.

12. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami -  październik 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz AKPA
12. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami - październik 2021, Magdalena Kajra KajrowiczŹródło: AKPA, fot: AKPA
12. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami -  październik 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz AKPA
12. Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami - październik 2021, Magdalena Kajra KajrowiczŹródło: AKPA, fot: AKPA

Ostatecznie go nie wygrała, ale zdecydowanie rozbłysła i rozkwitła na ekranie. Sama przyznała też, że musiała pokonać swoje ograniczenia i wyjść ze strefy komfortu, odsłaniając przed widzami nie tylko swoje ciało w tańcu, ale i emocje. Przy okazji pokazała, że sama potrafi dawać znakomite show na scenie, które i rozbawi, i wzruszy publikę. Trudno się też oprzeć wrażeniu, że nabrała pewności siebie i apetytu na więcej. Już teraz można się spodziewać, że Kajra nie da o sobie zapomnieć. Jeszcze będzie o niej głośno. Pamiętacie Kajrę sprzed lat i jej metamorfozę?

październik 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała na planie serialu "Rodzinny interes" AKPA
październik 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała na planie serialu "Rodzinny interes"Źródło: AKPA, fot: AKPA
październik 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała na planie serialu "Rodzinny interes" AKPA
październik 2021, Magdalena Kajra Kajrowicz i Sławomir Zapała na planie serialu "Rodzinny interes"Źródło: AKPA, fot: AKPA
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d6dv8wi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6dv8wi