Kalisz pokazał 2-miesięcznego syna!
None
Ryszard Kalisz
Ryszard Kalisz późno zdecydował się na potomstwo. W wywiadzie dla Vivyprzyznał, że jakiś czas temu stracił już nadzieję na ojcostwo. Nic dziwnego, poseł ma w końcu 56 lat. Okazało się jednak, że dopiero teraz przyszedł w jego życiu odpowiedni czas na dziecko.
Dwa miesiące temu Kalisz przywitał na świecie syna Ignacego. Polityk jest tak dumny z pierworodnego, że postanowił pokazać go na okładce kolorowego magazynu.
W wywiadzie, którego udzielił Oli Kwaśniewskiej wyznał, jak Ignacy go zmienił i co chciałby mu przekazać.
Zobaczcie, co Ryszard sądzi na temat dojrzałego rodzicielstwa.
Ryszard Kalisz
Ignacy jest owocem romansu Ryszarda z Ingą Pietrusińską. Choć osoby z otoczenia pary twierdziły, że dziecko było wpadką i nie dawały związkowi żadnych szans, Kalisz zapewnia, że tworzą świetną rodzinę. Nie zdecydował się jednak pokazać matki swojego syna.
Jest doskonałą mamą. Ma z dzieckiem doskonały kontakt, jest z nim cały czas. Doskonale się dogadujemy, również co do sposobu wychowania Ignacego - powiedział były minister.
Ryszard Kalisz
Ryszard, znany ze słabości do kobiet, przyznał, że teraz wszystkie swoje uczucia przelewa na syna.
Kalisz rozmawia z nim jak z dorosłym człowiekiem i jest przekonany, że malec wszystko rozumie.
Mam już z nim w tej chwili komunikację mentalną. Bardzo dużo z nim rozmawiam, i to nie zdrobnieniami, tylko normalnie. Ponieważ mu mówię, że jedziemy do lekarza i proszę go, żeby był spokojny. Dlatego, jak ostatnio miał robione USG, nawet nie zapłakał.
Ryszard Kalisz
Poseł nie wymiguje się również od obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem. Tuli go do snu, karmi i kąpie.
Jestem z nim we wszystkie weekendy, staram się być wiele nocy, jednocześnie normalnie pracuję. Moje życie towarzyskie w zasadzie zanikło, bo staram się jak najszybciej pojechać i wziąć Ignacego na ręce. Karmię go z butelki i chodzę na spacery- dodał.
Ryszard Kalisz
Na jakiego człowieka chciałby wychować syna?
Chciałbym, żeby był człowiekiem, który nie krępuje się pójść w fajne miejsca, gdzie można się pobawić, ale jednocześnie żeby zawsze był odpowiedzialny, miał świadomość, jak się zachować w stosunku do koleżanek, kolegów. Żeby umiał się pochylić nad tymi, którzy tego potrzebują.
Ryszard Kalisz
Kalisz od najmłodszych lat będzie wpajał Ignacemu, jak ważna jest nauka. Planuje również zwiedzić z nim cały świat.
Chcę jak najszybciej zacząć zabierać go na narty, bo przypominam sobie obrazki, z Austrii czy Szwajcarii, takich małych szkrabów w kaskach, którzy ledwo stoją, a już na nartach jeżdżą. Chcę, żeby on to robił - wyznał dumny tata.
Wygląda na to, że przed Ignacym fascynujące życie u boku dojrzałego ojca.