Trwa ładowanie...
d4m6frl

Kalska i Zawadzka udawały, że się nie znają. Wszystko przez Roznerskiego

Pierwsze oficjalne wyjście Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego nie wyglądało tak, jak powinno. Wieczór zepsuła im była partnerka aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wyglądają na naprawdę zakochanych.
Wyglądają na naprawdę zakochanych. (ONS.pl)
d4m6frl

Na jesienną ramówkę TVP Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zdecydowali się pójść razem. Niestety bez stresów się nie obyło. – Adriana była mocno zdenerwowana. Na tej samej imprezie pojawiła się bowiem Marcelina Zawadzka, była dziewczyna Mikołaja. Spoglądała na niego bardzo często, czego Ada nie mogła nie zauważyć. Gdy potem mijały się na korytarzu, udawały, że się nie widzą – mówiła w rozmowie z "Rewią" jedna z aktorek obecnych na wydarzeniu.

Jednak w życiu Kalskiej nie jest to jedyny powód do stresu. Aktorka chciałaby, żeby ukochany pokazał, że widzi ich wspólną przyszłość i zadeklarował swoje uczucia. – Ona marzy o pierścionku zaręczynowym, ale Mikołaj jakby tego nie widział i nie słyszał – zdradził ich znajomy.

d4m6frl

Roznerski wciąż zachwyca się ukochaną i krążą plotki, że jeszcze w tym roku się oświadczy. Jednak, jak widać, do legalizacji związku wcale mu się nie spieszy. I nie jest to pierwszy raz. Wcześniej związany był z Martą Juras, z którą ma siedmioletniego syna. Wtedy również nie zdecydował się na ślub.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4m6frl

Podziel się opinią

Share
d4m6frl
d4m6frl