WP

Kamil Durczok i Julia Oleś poszli razem na koncert. Na horyzoncie powrót roku

Rozstania, powroty i publiczne dementowanie plotek. Kamil Durczok i Julia Oleś byli swojego czasu jedną z najbardziej ekscentrycznych par w polskim show-biznesie. I choć rozstali się kilka miesięcy temu, uczucie okazało się silniejsze. Jeśli wierzyć przesłankom, znowu są razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok i Julia Oleś znowu razem
Kamil Durczok i Julia Oleś znowu razem (East News, Fot: East News)
WP

Kamil Durczok i Julia Oleś nie kryli się ze swoim uczuciem. Pokazywali się razem na imprezach branżowych, a w social mediach zapewniali o swoim uczuciu. Jednak coś poróżniło kochanków i kilka miesięcy temu postanowili się rozstać. Teraz znowu widziano ich razem.

Para pojawiła się pod koniec października na koncercie Dawida Podsiadło w Katowicach. Dziennikarz i jego "była" dziewczyna opublikowali na swoich profilach na Instagramie zdjęcia ze Spodka. Choć na zdjęciu nie pozują razem, to ich obserwatorzy nie mają wątpliwości, że byli tam razem.

Para nie dość, że wstawiła zdjęcie z tej samej perspektywy, to jeszcze ubrała się tak samo. Postawili na białe koszule. Zobaczcie sami:

WP

Według teorii fanów, tak naprawdę w ogóle się nie rozstali, a chcieli po prostu odciągnąć od siebie uwagę mediów. Przypomnijmy, że Durczok i Oleś po raz pierwszy pokazali się razem publicznie we wrześniu 2017 roku na premierze filmu "Na układy nie ma rady".

Jak myślicie, "byli" kochankowie znowu są razem?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP