Trwa ładowanie...

Kamil Durczok pokłócił się z byłą o psa. Co za wymiana zdań!

Związek dziennikarza i blogerki należy już do przeszłości. Ale Durczok i Oleś nadal są w kontakcie - powinni dzielić bowiem opiekę nad psem, którego wspólnie przygarnęli. Niestety, w ich przypadku mowa raczej o sporze na temat opieki niż polubownym ustaleniu, kto zajmuje się Dymitrem.

Kamil Durczok pokłócił się z byłą o psa. Co za wymiana zdań!Źródło: Instagram.com
d2oxmyd

Gdy przeglądamy instagramowy profil Durczoka, widzimy, że dziennikarz sporo trenuje, pracuje i opiekuje się psem. Wygląda na to, że miłość do czworonoga jest wielka - a to Kamil pozuje z Dymitrem śpiącym na fotelu obok, a to dowiadujemy się, że owczarek niemiecki właśnie zjadł swojemu panu piżamę. Razem spędzają wolny czas, razem podróżują. Dziennikarz w sieci szukał nawet "adopcyjnych rodziców" dla rodzeństwa swojego pupila.

Ostatnio Durczok zamieścił zdjęcie ulubieńca z ogórkiem w pysku. "Nie!!! Weganin. Oto pies, który jada ogórki. E, @fabjulus, coś Ty z nim zrobiła??? #badnews #gdziejamuogorkiposadze #vegedog #germanshepherd #dymitr" - napisał i wywołał do odpowiedzi swoją byłą partnerkę.

Wkrótce w komentarzach do fotki zaczęła się mała słowna przepychanka. Czy była to kłótnia na serio, czy z przymrużeniem oka? Oceńcie sami.

d2oxmyd

"Od początku mówiłam, że jest mój. Skończ kombinować i po prostu przywieź mi go do domu. Sobie kupisz kota. Czy coś" - odpisała blogerka.

Na to dziennikarz: "@fabjulus prędzej się do PiS zapiszę niż Ci go oddam". A Fabjulus, czyli Julia Oleś, odparła: "@kamildurczok sam przyjdzie. On się zna na ludziach. I na ogórkach". Durczok: "@fabjulus nie pozwolę. Zmarnowałabyś mu życie na ogórkach i prosecco".

Wymiana zdań nie uszła uwadze internautów. Niektórych zirytowała, innych rozbawiła. Większość komentujących skupiła się jednak na uroczym szczeniaku: "Jak czytam te przepychanki publiczne to najbardziej żal mi... Psa".

d2oxmyd

A co wy sądzicie?

d2oxmyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oxmyd