Trwa ładowanie...

Ojciec Kary Keough Bosworth nie żyje. Kilka tygodni wcześniej zmarł jej syn

Ostatni miesiąc okazał się bardzo tragiczny dla Kary Keough Bosworth. Aktorka pożegnała swojego ojca, a zaledwie kilka tygodni wcześniej odszedł jej syn, który zmarł przy porodzie.

Ojciec Kary Keough Bosworth nie żyje. Kilka tygodni wcześniej zmarł jej synŹródło: Instagram.com
d2vgk4j
d2vgk4j

Kara Keough Bosworth podzieliła się wstrząsająca informacja w sobotę, gdy ujawniła, że jej ojciec Matt Keough nie żyje. W przeszłości mężczyzna występował w Major League Baseball (MLB), najważniejszej amerykańskiej lidze baseballu. O jego śmierci poinformowali jego koledzy z dawnej drużyny Oakland Athletics. Ojciec aktorki zmarł zaledwie kilka dni po tym, jak aktorka pożegnała swojego syna.

ZOBACZ TAKŻE: Ratowniczka medyczna przejęła Instagram Maffashion

Kara Keough Bosworth opublikowała poruszająca wiadomość, w której pożegnała swojego ojca. Poprosiła go, by pełnił obowiązki dziadka na "tamtym świecie".

"Tatusiu, proszę, zajmij się moim synem. Naucz go poprawnego rzutu piłką, a także tego, by znalazł prawdziwych przyjaciół. W niebie będziesz też dziadkiem na pełnym etacie" - napisała aktorka.

Również matka Kary, Jenna Keough, znana z serialu "The Real Housewives of Orange County" oddała hołd byłemu mężowi za pośrednictwem Instagrama.

/

d2vgk4j

W poniedziałek 6 kwietnia Kara Keough Boswroth pożegnała swojego synka McCoya, który zmarł tuż po porodzie. Aktorka dodała, że pomimo przedwczesnej śmierci dziecka, jego organy zostaną przekazane do przeszczepu.

"Być może McCoy Casey Bosworth opuścił ten świat, by znaleźć się w lepszym miejscu. Był odpowiedzią na nasze modlitwy, był bohaterem. Niech anioły nim się zaopiekują" - napisała aktorka.

d2vgk4j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vgk4j