Trwa ładowanie...
d383sfe

Kardashianka jak nieżyjąca gwiazda "Playboya". Uderzające podobieństwo

Khloe Kardashian pokazała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej, w której upodobniła się do Anny Nicole Smith. Fani są zachwyceni takim hołdem dla tragicznie zmarłej modelki i aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Khloe Kardashian zachwyciła fanów nową sesją zdjęciową
Khloe Kardashian zachwyciła fanów nową sesją zdjęciową (Getty Images)
d383sfe

Wydatny dekolt, blond fryzura, zalotne spojrzenia – Khloe Kardashian nie musiała się namęczyć, by upodobnić się do Anny Nicole Smith, która w latach 90. święciła triumfy jako króliczek "Playboya" i okazjonalna aktorka. "Cudowna", "Jak bliźniaczki", "Prawdziwa ikona" – pisali fani w komentarzach na Instagramie, gdzie 35-letnią Kardashankę śledzi prawie 100 mln osób.

Przypomnijmy, że Anna Nicole Smith zaczynała jako striptizerka z Teksasu, która w latach 90. stała się króliczkiem "Playboya" i poślubiła starszego od siebie o 62 lata multimilioner. Na ekranie debiutowała w 1994 r. Największą sławę zdobyła dzięki roli w kultowej komedii "Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga".

d383sfe

Była matką dwójki dzieci. Kiedy w 2006 r. odpoczywała w szpitalu po narodzinach córki, odwiedził ją 20-letni syn z pierwszego małżeństwa. Daniel zmarł praktycznie na jej oczach po przedawkowaniu antydepresantów.

Anna Nicole Smith Getty Images
Anna Nicole Smith

Kilka miesięcy później, w lutym 2007 r., 39-latka zmarła po przedawkowaniu mieszanki leków, m.in. na bezsenność. W jej organizmie nie wykryto żadnych nielegalnych substancji.

Prawo do sprawowania opieki nad jej córką otrzymał fotograf Larry Birkhead, choć o ojcostwo ubiegało się kilku innych mężczyzn. Dziś Dannielynn Birkhead ma 13 lat i coraz bardziej przypomina mamę.

d383sfe

Obejrzyj: Lewandowska: "Konturing w stylu Kim Kardashian nie jest dla mnie"

d383sfe

Podziel się opinią

Share

d383sfe

d383sfe