Trwa ładowanie...

Karol Strasburger gratuluje Lewandowskim wyboru imienia dla córki

Karol Strasburger nie krył zadowolenia, gdy dowiedział się, że Lewandowscy dali nowemu członkowi rodziny na imię Laura. Tak samo na imię ma jego córeczka.

Karol Strasburger gratuluje Lewandowskim wyboru imienia dla córkiŹródło: ONS
d1q8fck
d1q8fck

Karol Strasburger (73 l.) i jego żona Małgorzata (36 l.) zostali rodzicami w listopadzie ubiegłego roku. Córce dali na imię Laura. 6 maja na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich. Dziewczynka również dostała na imię Laura. Strasburger bardzo cieszy się z tego faktu. Uważa, że zapoczątkował nowy trend:

- Gratuluję Ani i Robertowi, że znowu zostali rodzicami. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy zainspirować ich, aby nazwali swoją córkę Laurka. Wcześniej to imię nie było tak bardzo popularne – powiedział w rozmowie z "Faktem".

Prowadzący "Familiadę" ma też kilka dobrych rad dla piłkarza i jego żony: - Z racji tego, że jesteśmy osobami publicznymi, to mogę im poradzić, aby prywatność dziecka była dla nich priorytetem. Bo nie wiadomo, czy kiedyś Laura będzie chciała występować w mediach. Ja i Małgosia wyznajemy taką zasadę, że nie pokazujemy córki, bo to sfera naszego życia, którą chcemy zachować tylko dla siebie. A po drugie to życzę im, żeby poświęcali Laurze jak najwięcej czasu, żeby dziecko cały czas miało z nimi kontakt. Oczywiście, na samym początku noworodek potrzebuje mamy, ale ojciec tak samo musi ciągle przy nich trwać.

Zobacz także: Szaleństwo po porodzie Anny Lewandowskiej. Historia się powtarza

d1q8fck
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q8fck