Trwa ładowanie...

Karol Strasburger komentuje późne ojcostwo. Cieszy się życiem, mimo opinii innych

Karol Strasburger niedawno został tatą. Zainteresowanie wokół tematu wzbudza różnica wieku między aktorem a jego partnerką. Dodatkowo dochodzi temat późnego ojcostwa.

Share
Karol Strasburger komentuje późne ojcostwo. Cieszy się życiem, mimo opinii innych
Źródło: East News, Fot: East News
d24mdx2

Karol Strasburger był gościem weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Dorotą Wellmann i Marcinem Prokopem zdradził, że nie przeraża go wiek, w którym przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko.

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. 10 sierpnia 2019 gwiazdor poślubił Małgorzatę Weremczuk, z którą od kilku lat był w związku. Para nie miała wątpliwości, że uczucie chcą przypieczętować wspólnym potomstwem.

Wiele osób dziwiło się aktorowi, że w tak późnym wieku zdecydował się na ojcostwo. Między nim a jego żoną jest 36 lat różnicy. Zaczęły pojawiać się pytania: co jeżeli dziecko straci ojca zbyt wcześnie?

d24mdx2

- Wiek mnie nie niepokoi. Największym problemem wg niektórych jest to, o ile moja żona jest młodsza ode mnie, a o ile ja jestem starszy od dziecka... - powiedział Karol Strasburger w "Dzień Dobry TVN".

Strasburger nie ma zamiaru przejmować się opiniami obcych. Sam stracił mamę, kiedy najmniej się tego spodziewał. Na wizji mądrze skwitował, że los różnie kieruje naszym życiem i nie można zakładać z góry żadnego scenariusza.

- Straciłem mamę będąc na pierwszym roku studiów. A przecież byłem urodzony przez "normalnych rodziców". "Normalnych" w tym znaczeniu, że nie było takiej różnicy wieku między nimi. Los różnie nami kieruje. Wiadomo, że większe prawdopodobieństwo na odejście z tego świata ma człowiek starszy, niż młodszy. Ale w życiu różnie bywa - podsumował.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

Przypomnijmy, że Związek Karola Strasburgera i dużo młodszej Małgorzaty Weremczuk od początku wzbudzał dużo emocji. 10 sierpnia 2019 r. Karol Strasburger po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. 71-aktor i prezenter telewizyjny ożenił się z 35-letnią Małgorzatą Waremczuk, która wspierała go po śmierci drugiej żony. Para, która bardzo chroni swoją prywatność, zaprosiła na ślub jedynie najbliższą rodzinę, która nie znała wszystkich szczegółów wydarzenia.

d24mdx2

Podziel się opinią

Share
d24mdx2
d24mdx2