Trwa ładowanie...

Karol Strasburger tatą! Kim jest jego żona Małgorzata Weremczuk?

Karol Strasburger został ojcem – taką informację przekazała jego ukochana Małgorzata Weremczuk. Kim jest żona popularnego prezentera telewizyjnego? Co o niej wiemy?

Karol Strasburger tatą! Kim jest jego żona Małgorzata Weremczuk?Źródło: Forum
dr8n61z
dr8n61z

Karol Strasburger jest jednym z najpopularniejszych aktorów i prezenterów telewizyjnych, który od ponad 20 lat prowadzi teleturniej "Familiada". W 2013 r. przeżył bolesną stratę, ponieważ zmarła jego druga żona Irena. 66-letni wówczas Strasburger nie wierzył, że zwiąże się z inną kobietą, jednak miłość przyszła nieoczekiwanie.

Zawarł bowiem bliższą znajomość z Małgorzatą Weremczuk, która jest obecnie jego menadżerką. Na ślubnym kobiercu stanęli 10 sierpnia 2019 r. W miniony weekend Karol Strasburger wraz z żoną zostali rodzicami Laury.

Żona Karola Strasburgera – kim jest Małgorzata Weremczuk?

Małgorzata Weremczuk ma obecnie 35 lat. Studiowała logopedię na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, jednak zajmowała się głównie PR-em i reklamą. Była menadżerką popularnej podwarszawskiej restauracji. Karol często tam bywał z żoną Ireną.

Para zaprzyjaźniła się z Małgorzatą, która pocieszała prezentera po śmierci ukochanej małżonki. Różnica wieku (37 lat) nie przeszkodziła im zawrzeć głębszej relacji. Dużo osób posądzało menadżerkę o wyrachowanie. Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger nie ugięli się jednak.

Życzymy im szczęścia! Wy również?

dr8n61z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr8n61z