Trwa ładowanie...

Karolina Gilon z tajemniczym partnerem. Gwiazda ma nowego chłopaka

Karolina Gilon nie narzeka na nudę. Gwiazda niedługo zaczyna prowadzenie kolejnego programu, a także poznała nowego partnera.

Share
Karolina Gilon z tajemniczym partnerem. Gwiazda ma nowego chłopaka
Źródło: East News
d426gkn

Karolina Gilon ma nowego chłopaka

Karolina Gilon ponownie jest szczęśliwie zakochana. Jednak nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojego związku. Twierdzi jednak, że znalezienie prawdziwej miłości w dzisiejszych czasach graniczy z cudem.

- Uważam, że kiedyś ludzie potrafili o związki dbać. Dziś, gdy przychodzi kryzys, to wiele par szybciej rezygnuje z uczuć, decyduje się na rozstanie, bo w dobie Internetu łatwo spotkać nową osobę- mówi Karolina Gilon w rozmowie z “Fleszem”.

Tym bardziej cieszy ją fakt, że z jej obecnym chłopakiem Michałem udaje jej stworzyć udaną relację. Para ma wiele wspólnych pasji i tworzy związek oparty na przyjaźni.

d426gkn

- Lubię być zakochana, bo wtedy bardziej cieszę się ze wszystkiego, nawet ze swoich sukcesów. Dlatego też mam nadzieję, że w „Love Island Polska” będziemy mogli obserwować prawdziwe emocje. I że powstaną tam pary, których uczucie przetrwa próbę czasu - dodaje.

"Love Island Polska" - nowy program Karoliny Gilon

Karolina Gilon, pod koniec sierpnia wyjeżdża do Hiszpanii, by kręcić zdjęcia do nowego show Polsatu „Love Island Polska”. W Anglii zdobył on ogromną popularność, śledzi go ponad 3 mln osób. Program przedstawia perypetie młodych ludzi, którzy chcą znaleźć miłość i przeżyć fantastyczną przygodę. Polska edycja ma rozpocząć się już jesienią 2019 r.

- Nie mamy zamiaru generować hejtu, chcemy, by przekaz był pozytywny. Wierzę, że dzięki niemu ludzie naprawdę odnajdą miłość, która będzie trwać, gdy kamery już zostaną wyłączone – twierdzi Karolina Gilon.

d426gkn

Podziel się opinią

Share
d426gkn
d426gkn