Trwa ładowanie...
dmqevf8

Karolina Gilon z tajemniczym partnerem. Gwiazda ma nowego chłopaka

Karolina Gilon nie narzeka na nudę. Gwiazda niedługo zaczyna prowadzenie kolejnego programu, a także poznała nowego partnera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Gilon z tajemniczym partnerem. Gwiazda ma nowego chłopaka
Karolina Gilon z tajemniczym partnerem. Gwiazda ma nowego chłopaka (East News)
dmqevf8

Karolina Gilon ma nowego chłopaka

Karolina Gilon ponownie jest szczęśliwie zakochana. Jednak nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojego związku. Twierdzi jednak, że znalezienie prawdziwej miłości w dzisiejszych czasach graniczy z cudem.

- Uważam, że kiedyś ludzie potrafili o związki dbać. Dziś, gdy przychodzi kryzys, to wiele par szybciej rezygnuje z uczuć, decyduje się na rozstanie, bo w dobie Internetu łatwo spotkać nową osobę- mówi Karolina Gilon w rozmowie z “Fleszem”.

dmqevf8

Tym bardziej cieszy ją fakt, że z jej obecnym chłopakiem Michałem udaje jej stworzyć udaną relację. Para ma wiele wspólnych pasji i tworzy związek oparty na przyjaźni.

- Lubię być zakochana, bo wtedy bardziej cieszę się ze wszystkiego, nawet ze swoich sukcesów. Dlatego też mam nadzieję, że w „Love Island Polska” będziemy mogli obserwować prawdziwe emocje. I że powstaną tam pary, których uczucie przetrwa próbę czasu - dodaje.

"Love Island Polska" - nowy program Karoliny Gilon

Karolina Gilon, pod koniec sierpnia wyjeżdża do Hiszpanii, by kręcić zdjęcia do nowego show Polsatu „Love Island Polska”. W Anglii zdobył on ogromną popularność, śledzi go ponad 3 mln osób. Program przedstawia perypetie młodych ludzi, którzy chcą znaleźć miłość i przeżyć fantastyczną przygodę. Polska edycja ma rozpocząć się już jesienią 2019 r.

- Nie mamy zamiaru generować hejtu, chcemy, by przekaz był pozytywny. Wierzę, że dzięki niemu ludzie naprawdę odnajdą miłość, która będzie trwać, gdy kamery już zostaną wyłączone – twierdzi Karolina Gilon.

dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8